Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Çay Görmek

434

Rüyada çay görmek, yakında aile içinden birinin evlenmesine, rüya sahibinin önemli konularda kararsızlığa düştüğünü gösterir.

Rüyada çay demlemek, çevrenize karşı hatalı davranışlar içinde bulunduğunuza ve bu durumdan dolayı yaşadığınız pişmanlığı gösterir.

Rüyada çay içmek, karşılaşacağınız birçok küçük zorluklara yorumlanır. fakat bu zorluklar uzun süreli olmayıp kısa zamanda atlatacağınız zorluklardır.

Rüyada çay yapmak, rüyayı gören kişinin çevresi tarafından sevilen ve güvenilir bir insan olduğunu gösterir.

Rüyada çay dökmek, yolunda gitmeyen işleriniz, aile içinde çıkacak huzurluğa, maddi olarak zarara uğramaya, üzüntüye yorumlanır.

Rüyada çay bardağı görmek, boş bir hayale inanmaya, gerçekleşmesi zor hayaller kurmaya, hilekar dostlarınızın sözlerine ve vaatlerine kolay kandığınıza yorumlanır.

Rüyada çay molası vermek, uzun ve yorucu iş hayatınızın olduğunu gösterir. iş hayatınızda yaşadığınız yorgunluğa nazaran dinlenmeye ihtiyacınız oldugunu göstermektedir.

Rüyada çay doldurmak, herkesten gizlediğiniz bir sırrınızın ortaya çıkacağına ve hakkınızda dedikoduların olduğunu gösteriyor.

Rüyada çay satın almak, evinize gelecek davetsiz misafire yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir tanıdığınızın haber olarak evinize misafirliğe gelmesine işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.