Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Cami Görmek

656

Rüyada cami görmek, dinden uzaklaşmaya, dini yönden zayıflığa, müjdeli haber almaya veya günahlardan arınmaya doğru yolu bulmaya yorumlanır.

Rüyada camiye girmek, hayırlı kazançlar sağlayabileceğiniz iş hayatına atılmaya, rüyayı gören kişinin yaptığı hatalardan tövbe ederek doğru yolu bulduğuna işarettir.

Rüyada cami aramak, rüyayı gören kişinin iş hayatına atılmak istemesine ve karar aşamasından olmasına, ve bulduğu camide namaz kıldığını görmek ise, iş hayatında bol kazanca, berekete ve helal kazanca yorumlanır.

Rüyada cami yaptırmak, rüyayı gören kişinin maddi durumu iyi ise çok yakınından birinin zor durumda darda kaldığını ve onun yardımına muhtaç olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kişi yakınında darda kalan bu kişiye yardım etmelidir.

Rüyada cami temizlemek, beraber kötü alışkanlıklar edindiğiniz arkadaşlarınızdan uzaklaşarak onlarla bağınızı koparacağınıza, yeni bir hayata başlamaya, evlenmeye, murada ermeye tabir edilir.

Rüyada camide namaz kılmak, ruhsal yönden sıkıntıya düştüğüne, psilojik olarak sorunlar yaşadığınıza ve sıkıntılarınızdan kurtulmak için arayış içine girdiğinizi gösterir. camide namaz kılan kişi günahlarına pişmanlıga da yorumlanır.

Rüyada cami avlusu görmek yada cami avlusunda oturmak, aile bireylerden bir yakınınızın vefat ettiği haberini alacağınıza işarttir.

Rüyada cami minaresi görmek, uzaktan bir yakınınızdan alacağınız mutlu habere, müjdeye, haber aldığınız bu kişinin kısa zamanda size misafir olacağına yorumlanır.

Rüyada cami hocası görmek, başınızdan büyük işlere karıştığınıza, başınıza buyruk davranışlarınız sonucunda çıkmaza girdiğinize ve size bir büyüğünüzün bu konuda yardımcı olmak isteyeceğinize işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.