Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Büyü Görmek

338

Rüyada büyü görmek, ruhsal anlamda zorlu bir dönemin sizi beklemekte olduğuna delalet etmektedir. Sürekli bir hatanın içerisine düşeceğinizi göstermektedir. Geçinme konusunda ciddi sıkıntıları yaşayacağınıza tabir edilecektir. Şansınızın elinizden uçup gidecek olmasına delalet etmektedir. Felaketlerin ve büyük acıların sizi bulacağının bilgisini verir. Kötü sürprizlerin içerisinde kalacağınıza delalet etmektedir. Sürekli bir soru işaretinin içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Asla olumlu olmayacak süreçlerin içerisinde sürüklenmek zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Büyü Yaptığını Görmek, Hayırsız olan işlerle uğraşacağınıza delalet etmektedir. Allah katında makbul olmayan işlerin başına geçeceğinizin bilgisini verir. Kötü sürprizlerin sizi bulacak olmasına delalet etmektedir. Rüyada büyü yapmak, üzücü olan olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder. Zarar ve ziyan içerisinde kalacağınıza tabir edilmektedir. Emeklerinizin boşa gidecek olmasına delalet eder ve rahatsızlıklarınızın artacak olmasına delalet etmektedir. Hayallerinizin suya düşeceğinin bilgisini veren bir rüya olarak aktarılacaktır.

Rüyada Büyü Yapan Birini Görmek, Sizlere kötülükle yaklaşacak olan kişilerin bilgisini verir. Şansınızın yerinde olmayacağına tabir edilir ve ümitsizliğin artmasına delalet etmektedir. Rüyada birinin büyü yapması, yüzünüzün gülmeyecek olmasına delalet eder. Bir türlü düzenli bir hayatınızın olmayacağını göstermektedir. Zararlı çıkacağınız işlerle karşılaşacağınıza delalet eder ve aydınlıktan uzaklaşacağınızı simgeler. Sürekli stresli bir haberin ve olayın içerisinde kalacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Büyü Bozduğunu Görmek, Kötüye giden durumları normale çevirmek için çaba sarf edeceğinizin bilgisini vermektedir. Sorunlarınızın ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilmektedir. Rüyada büyü bozmak, mutlu bir hayatın sizinle olmasına işaret etmektedir. Sancılarınızın ortadan hızla kaldırılacak olmasına delalet etmektedir. Bahtınızın açılacak olmasına işaret eder ve kısmetlerinizin artacağının bilgisini vermektedir. Varlıklı bir halin içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir.

Rüyada Büyü Yapılan Birini Görmek, Hayatından memnun olmayan kişilerden şikayet duyacağınızı simgelemektedir. Bazı kimselerin dert ortağı olacağınıza delalet etmektedir. Zararlı durumları hızla aşacağınıza tabir edilmektedir. Rüyada birine büyü yapılması, haksızlıkların karşısında susmayacağınıza işaret eder. Hatasını gördüğünüz kişiyi hemen uyaracak olmanıza delalet etmektedir. Hayal ettiğiniz gibi ilerleyecek olan dönemlere işaret etmektedir. Dileklerinizi ve arzularınızı gerçekleştirecek gücünüzün olacağını simgelemektedir. Bol neşe içerisine gireceğinizin ve hayırsız olan şeyleri ise hayatınızdan çıkaracağınızın bilgisini aktarır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.