Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Bal Arısı Görmek

266

Rüyada bal arısı görmek sizi zorluklardan ve sıkıntılardan kurtaracak bir insanla tanışacağınıza yorulur. İyilikle ve güzellikle herkesin yardımına koşan biri gelip sizi de bulacak ve içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacaksınız.

Eğer rüyada bal arısı birden fazlaysa çok değerli şeylere kavuşacağınız anlamına gelmektedir bu çok iyi bir iş olabilir çok iyi bir aşk olabilir ya da hanenize huzur getirecek bir bebek olabilir. Yani aslında bir hazineye kavuşacağınıza işarettir bu hazine maddi de olabilir manevi de olabilir bu tamamen sizin hayatınızdaki önemine bağlıdır. Yani çocuğu olmayan biri için bir bebeğin gelmesi ne kadar büyük bir hazine bunu asla tahmin edemeyiz bu yüzden sadece maddiyata göre hazine demek yanlış olabilir.

Rüyada bal arısının kendisini soktuğunu görmek her türlü ezaya ve derde rağmen kişinin helal para kazanmak için çok çaba harcadığına kanıttır. Malum ne kadar zor kazanılan bir para varsa o kadar kıymetli bir mal vardır yani kazanırken zorlanan harcarken de zorlanır ve parasının kıymetini bilir. Bal arısı da buna göre düşünülebilir.

Rüyada bal arısı gören kişi eğer bir yetim ya da öksüz ise onu besleyen kişilerin yakın zamanda ekonomik sıkıntılarından kurtulacağı ve bu kişinin de daha rahat bir hayat yaşayacağını gösterir. Rüyada bal arısı görmek çok tatlı şeylere delalet edebilir diyebiliriz bu çok güzel ve iyi giden bir evlilik olabilir çiftler birbirlerine çok bağlı ve sevgi doludur olarak yorumlanabilir. Akıl sağlığı yerinde olmayan bir insanın bundan sonra daha sağlıklı kararlar alabilecek olgunluğa geleceğine kanıttır özellikle bu kişi rüyasında bal arısı görmüşse onun için güzel günlerin yakın olduğunu gösterir. Rüyada bal arısı görmek hanenizin içinde huzursuzluk çıkaran biri var ise onun durulacağını ve akıllanacağını bir daha rahatsızlık çıkarmayacağını gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.