Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ayak izi Görmek

412

Rüyada ayak izi görmek, ansızın plan yapmadan yakalayacağınız bir seyahat fırsatını değerlendirerek güzel bir gezintiye çıkacağınızı gösterir.  Aynı zamanda ayak izi görmek, hanenizin içine gelecek bir misafirle birlikte hanenize bolluk, bereket ve güzellik de geleceğini gösterir. Ayak izi gören bir kimse, yaşadığı büyük bir yenilgiden sonra huzura kavuşacak ve hayatını yeniden şekillendirmek için harekete geçecek demektir.

Rüyada ayak izlerini takip ettiğini gören bir kişi, zor zamanlar yaşadığını düşündüğü bir dönemde rahata ereceği bir çıkış yolu bulacak ve yakınındakilerin de yardımı ile tez vakitte düzlüğe çıkacak demektir.

Rüyada ayak izi silmek, başka bir rivayete göre ise, yeni bir bebek anlamına gelir.  Kendinizin ya da çocuk isteyen birinin yakın zamanda bebek haberini alarak bu sevince ortak olabilirsiniz.

Rüyada ayak izi bırakmak, doğruluğuna inandığı yolda yürümekten vazgeçmediği sürece çok iyi yerlere gelecek ve kendisini kanıtlamayı başaracaktır. Geçmişte çok sıkıntı yaşayan birisinin rüyasında ayak izi bırakması, tez vakitte refaha çıkacağını gösterir. maddi olarak sıkıntıya düşen kişi, tez vakitte bolluk, bereket ve refah içinde yaşayacak ve tüm borçlarından kurtularak hayatı için yeni bir sayfa açacak demektir. Hasta olanlar için ayak izi görmek, eski sağlığınıza çok yakın bir zaman içinde kavuşacağınızı müjdeler.  İyi bir gelecek hayali kuran ve bu amaç uğrunda canını dişine takarak çalışanlar için rüyada ayak izi görmek, hak ettiği mevkilere gelmesine az bir süre kaldığını ve kariyer basamaklarını çok hızlı bir şekilde çıkacağını gösterir.

Rüyada ayak izi yapmak, çoğu zaman hesapta olmayan bir seyahat anlamı taşır.  Beklemediğiniz bir anda bir gezi planı yaparak yollara düşebilir ve güzel anılarla geri dönebilirsiniz. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.