Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ateş Görmek

348

Rüyada ateş görmek, zarar ve ziyan içerisinde kalacağınızın bilgisini vermektedir. Zorlukların giderek artacak olmasına tabir edilen bir rüya olacaktır. Gizlenmiş şeylerin ortaya çıkacak olması sizleri bunalıma sokacaktır. Olumsuz bir haberin içerisinde kalacağınıza işaret eder ve büyük bir çıkmazla karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Sırlarınızın başkaları tarafından duyulacağının bilgisini verir ve moralinizin yerle bir olmasına tabir edilecektir. Şaşırtıcı durumlarla karşılaşacağınıza işaret eder ve ilişkilerinizde mutsuzluğun hakim olacağına tabir olur.

Rüyada ateş yaktığını görmek, Canınızın bir hayli yanacak olmasına işaret etmektedir. Yüzünüzün gülmeyecek olmasına işaret eder ve moralinizin bozulacak olmasına tabir edilmektedir. Rüyada ateş yakmak, mutsuz olacağınıza tabir olur ve başarısızlık içerisinde kalacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Geçim derdinizin çoğalacağının bilgisini verir ve zararların da çoğalacak olmasına delalet eder. Sıkıntılarınızın hiç bitmeyeceğinin bilgisini aktaran bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada ateşe odun atmak, Zenginleşeceğinize delalet eder ve bol para içerisinde olacağınızın bilgisini aktarmaktadır. Tadınızın yerinde olmasına işaret eder ve yüzünüzün daima gülecek olmasına tabir edilmektedir. Rüyada ateşe odun attığını görmek, işlerinizin yoluna gireceğinin bilgisini aktarır ve kederlerinizin yok olacağını simgeleyecektir. Keyfinizin yerinde olacağına işaret eder ve aydınlık içerisinde olacağınıza tabir edilmektedir.

Rüyada ateşte yanan birini görmek, Hata işleyeceğinizin bilgisini verir ve problemlerinizin çoğalacak olmasına delalet etmektedir. Hayal kırıklığınızın bitmek bilmeyeceğinin bilgisini verir. Rüyada birinin ateşte yanması, şansınızın yaver gitmeyecek olmasına delalet eder. Güzel günlerin sona ereceğine tabir edilir ve rahatınızın kaçacak olmasına tabir edilmektedir. Çok büyük bir sağlık problemiyle karşılaşacağınızın bilgisini verir ve varlığınızın hızla ortadan kaldırılacak olmasına delalet etmektedir.

Rüyada ateş söndürdüğünü görmek, Dertlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına işaret etmektedir. Mutluluğunuzun üzerindeki kara bulutların dağılacak olmasına tabir edilir. Rüyada ateş söndürmek, sıkıntılarınızın ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder. Ümitsizliğin yok olacağına tabir edilir ve başarılarınızın çoğalacağının bilgisini verecektir. Maddi gücünüzün yerinde olacağının bilgisini verir ve geçmişte kalması gereken acılarınızın yerine gelecek olan sevinçler işaret eder. Günahlarınızdan sıyrılacağınızın bilgisini verir ve bereketin giderek artacak olmasına tabir edilecektir. Müjdeli haberlerin sizinle olacağının bilgisini verecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.