Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada At Nalı Görmek

331

Rüyada at nalı görmek uğurun göstergesi olarak ifade edilir. Rüyanızda at nalını yolda bulduğunuzu görürseniz çok mutlu bir döneme gireceğinize yorumlanır. Görülen at nalı özel hayatınızda çok güzel anlar yaşayacağınıza, bütün gayretleriniz neticesinde arzu ettiğiniz mevkiiye yükseleceğinize, sıkıntılı dönemlerinizin son bulacağına, çektiğiniz bütün kederli günlerinizin ardından refaha ulaşacağınıza, hak etmiş olduğunuz rahata kavuşacağınıza delalet eder. Bütün bunlara ek olarak rüyada at nalı gören kişi nalı altın olarak görüyorsa çok itibarlı bir işte çalışacağına, yaşadığı problemlerin ardından hakkettiği bol ve temiz kazanca, emeklerinin karşılığını bulacağına, çevresinde bulunan bir kişinin yardımı sonucunda beklediği huzura ve büyük bir güce işaret eder. At nalı yakın zamanda eline geçirilen toplu paraya, işinin getireceği maddi kazanca, çevresinin kötü huylu kişilerden temizleneceğine, elde edeceği bol rızka, yaptığı hatalarının neticesinde gelen ticari kazanca yorumlanır.

Rüyada at nalı çakmak; görülen at nalı ne şekilde olursa olsun bu kişinin şansının her zaman açık olacağına ve hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. Gördüğünüz rüyada evinizin giriş kapısına at nalını asıyorsanız hanenizden saadet, sevgi huzur hiç eksik olmayacak ve bir ömür yuvanıza hastalık uğramayacak. Sağlıklı bir yaşam sürecek, yakın bir zamanda sizi çok sevindirecek müjdeli bir haber alacaksınız.

Rüyada at nalı çıkarmak, gemi, otobüs, gemi veya uçakla çıkacağınız seyahate veya bir yerden bir başka bir yere taşınmaya delalet eder. Hayatınızdaki bu değişiklik neticesinde farklı insanlarla tanışacak ve güzel arkadaşlıklar dostluklar kuracaksınız. Bu değişim belki de uzun süreli bir birlikteliğinde il adımı olacak. Yeni bir iş kuracak ve bu yeni işinizde çok başarılı olacaksınız. Okul hayatınızda da emeklerinizin bütün karşılığını alacak ve istediğiniz statüde olan mertebeye ulaşacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.