Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Asa Görmek

377

Rüyada asa görmek, güven dolu dönemlerinizin olmasına işaret eder. Yakınlarınızdan göreceğiniz maddi ve manevi desteğin bilgisini vermektedir. Sıkıntılarınızın ortadan kaldırılacak olmasına delalet etmektedir. Güzel sürprizlerin içerisinde yer alacağınıza işaret eder ve yoksulluklardan sıyrılacağınıza tabir edilir. Yeni kapıların açılacak olmasına tabir edilen bir rüyadır. Tüm dertlerinizin ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder ve sizleri bekleyen olumlu dönemleri göstermektedir.

Rüyada Asa Aldığını Görmek, Sıkıntılarınızdan ve kederlerinizden arınacağınızın bilgisini vermektedir. Hastalıkların sona erecek olmasına delalet eder. Özgüveninizin yerine geleceğinin bilgisini vermektedir. Ayaklarınızı daha sağlam bir şekilde basacağınızın bilgisini aktarır. Rüyada asa almak, sorunlarınızın ortadan kaldırılacak olmasına delalet etmektedir. Hastalıklarınızın dağılacağının bilgisini verir. Hayatınızın düzenli bir şekilde devam edeceğini göstermektedir. Tüm hayallerinizin hızlı bir şekilde gerçekleşecek olmasına delalet etmektedir. Emeklerinizin asla boşa gitmeyecek olmasına işaret eden bir rüya şeklinde aktarılır.

Rüyada Asa Kullandığını Görmek, Hayırlı ve güzel gelişmelerin sizinle olacağını göstermektedir. Dertlerinize derman bulacağınıza işaret eder ve hedeflerinize ulaşacağınızı simgelemektedir. Rüyada asa kullanmak, tüm fırtınaların dinecek olmasına delalet etmektedir. En sevinçli dönemlerin sizinle olmasına işaret etmektedir. Üzüntülerinizin ortadan kaldırılacak olmasına tabir edilir. Lehinize dönecek olan işlerin içerisinde yer alacağınızın haberini vermektedir. Yeni umut kapılarının açılacağını ifade eden bir rüya olacaktır.

Rüyada Elinde Asa Görmek, Gönülden inandığınız şeylerin gerçekleşecek olmasına tabir edilir. Hayırlı işlerin başına geçeceğinizin bilgisini verir. Verimli dönemlerin sizinle olmasına tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde aktarılacaktır. Rüyada elinde asa gören kişi, başarılı bir yolda ilerleyecektir. Malınızın ve paranızın sürekli olarak artacak olmasına işaret etmektedir. Ömrünüzü iyilik içerisinde geçecek olmasına tabir edilecektir. Pürüzlerden uzaklaşacağınıza tabir edilir ve keyifli bir dönemin sizi beklemekte olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Kırık Asa Görmek, Hiçbir işinizin yolunda gitmeyecek olmasına delalet etmektedir. Çok büyük bir kederin sizi bulacağına tabir edilecektir. Şansınızı yitireceğinize işaret eder ve rahatsızlıklarınızın dağılmayacak olmasına tabir edilir. Rüyada kırılmış asa görmek, fırsatları elinizden kaçıracak olmanıza tabir edilecek olan rüyalardan birisi olacaktır. Ağız tadınızın bozulacak olmasına delalet eder ve yoksulluk içerisinde kalacağınızı gösterir. Uğursuzlukları üzerinize çekmekte olduğunuzun haberini verir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.