Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Armut Görmek

383

Rüyasında armut gören kişinin rüyası güzel yorumlanır. Armut mal mülk, nimet, hayra yorumlanmaktadır. Armuttu farklı açılarda farklı şeklerde görmekte farklı anlamlara yorumlanır.

Mevsimde armut yemek, hayırlı işlere, helal kazanca, hayırlı insanlarla iletişimde olacağına, öğrenci ise derslerinde sınavlarında başarılar kazanacağı, kız ise evleneceği, yeni evlenmiş ise yakında bebek sahibi olacağına, çalışan ise rütbesinin yükseleceğine işarettir. Mevsimin de yenilen armut güzel işarettir.

Mevsimi olmadan armut yemek ise, haram mala, zarar göreceği bazı insanlarla taşınacağına, işlerinde bazı akşamların olacağına ama bunun uzun sürmeyeceğine tekrar işlerinin düzeleceğini, evli olanların aile içi bazı sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyasında armut topladığını görmek, büyük mala işarettir helal mal eline geçeceği, bekar kız ve erkek ise evleneceği, çocuğunu olmasını isteye ise yakında çocuk sahibi olacağına işarettir.

Rüyasında armut sattığını gören kimse ise zorluklarla karşı karşı olduğunu bu zorlukları zor da olsa yoluna koyacağına işarettir.
Rüyasın da armut aldığını gören kimse ise, çıkacağı önemli bir yolculuğu erteleyeceğine işarettir.

Rüyada armut toplamak, kişinin birilerin de yardım almak zorunda kalacağına işaret eder.

Olgunlaşmamış armut görmek ise, olgunlaşmamış armut pek hayra yorumlanmaz, üzüntüye, aile içi kavgalara, öğrenci ise derslerin de aksamaların olunacağına, yakın arkadaşları ile arasının bozulacağına, maddi açıdan zor bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyasında tatlı armut yediğini gören kişi, elline büyük oranda para geçeceğine işarettir. Hamile olan kadın tatlı armut yediğini görürse doğacak bebeğinin erkek olacağına işaret eder.

Cafer- sadık Hazretleri rüyada görülen armutu 5 anlamla yorumlamıştır.
1.Murat, yani kısmet ile
2.Menfaat yarar görmek
3.İyi bir eş hayırlı bir evlilik
4.Zenginlik, malında mülkünden artış olacağına
5.Helal mal, helal yoldan mal sahibi olacağına işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.