Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Arı Görmek

385

Rüyada arı görmek, çalışmalarınızın karşılığını maddi ve manevi olarak alacağınızı göstermektedir. Kendinizi her alanda geliştirmeye çalışacağınıza işaret etmektedir. İş hayatınızda rakipleriniz tarafından da üstün görülecek olmanıza işaret eder. Makamınızın yükseleceğini ifade edecek olan bu rüya, aynı zamanda endişelerinizin yok olacağını göstermektedir. Hayattan zevk alacağınızın ve sağlıklı bir şekilde yaşayacağınızın bilgisini verir. Belalı ve musibetli süreçlerin ardından sefasını süreceğiniz süreçlerin sizi beklemekte olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada arı soktuğunu görmek, Güzelliklerin sizi bulacağını işaret eden rüyalardan birisidir. Zenginliğin içerisinde olacağınızı simgelemektedir. Duyacağınız güzel haberlerin ardından geçim derdinizin yok edileceğini göstermektedir. Rüyada arı sokması, paralarınızın çoğalacak olmasına işaret eder. Şansınızın giderek artacağını gösterir ve bolluk içerisinde olacağınızı tabir edecektir. Büyük bunalımların ardından gelecek olan güzelliklere ve fırsatlara işaret etmektedir. Sizleri bulacak olan sorunsuz ve sıkıntısız dönemlerin uzunca bir süre devam edeceğini simgeleyecektir.

Rüyada arı kovanı görmek, Çok hayırlı rüyalardan birisidir ve ticari yaşamınızda gelişeceğinizi simgelemektedir. Mutlu bir hayatı sürdüreceğinizi simgelerken, herkesin size saygı duyacağını işaret etmektedir. Rüyada arı kovanını görmek, özel hayatınızdaki saadetli günleri işaret eder. Hayatınızın uzun olacağını simgeler ve davetsiz gelecek olan misafirlerinizin yaşamınızı daha da renklendirecek olmasına tabir edilmektedir. Ailenizle birlikte yaşayacağınız dönemlerde darlığın sizinle olmayacağını ve her emelinizi gerçekleştireceğinizi simgeler.

Rüyada arı öldürdüğünü görmek, Beklenmedik bir olayın başınıza gelecek olmasına delalet eder. Çok üzüleceğinizin bilgisini verir ve işlerinizin yolunda gitmeyecek olmasına işaret olur. Rüyada arı öldürmek, kısmetlerinizin yok olacağını göstermektedir. Nimetlerin elinizden gideceğini işaret ederken, sizleri beklemekte olan bereketsiz süreçlere işaret etmektedir. Hayal kırıklığınızın giderek artmasından ötürü ümidinizin kırılacağına işaret eder. Kötü sürprizlerin yaşanmasının ardından kendinizi toparlamak için zamana ihtiyaç duyacağınızın bilgisini vermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.