Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ampül Görmek

371

Rüyada ampül gören insanların önünde çok güzel yaşanacak günler olduğuna tabir edilir. Rüya sahibini aydınlık ,parlak günler bekliyor demektir. Eğer rüya sahibi bu güne kadar kötü şeyler yaşadığını ve bundan sonra daha parlak daha güvenilir bir gelecek kurmak istediğini hayal ediyorsa ve bunlara kavuşmayı artık hak ettiğini düşünüyorsa bu rüya bunların çok yakın olduğunu ve yaşanan bütün kötü günlerin geride kalacağını işaret eder. Bu aydınlık günlerin başlangıcı olarak ya çok güzel ve başarılı bir ortaklı ya bir devlet memuru olabilme durumu ya da çok seveceği biriyle hayatını birleştireceği konularına yorulabilir. Yani aslında rüya sahibi hangi zorlu durumun içindeyse ve bir bekleyişteyse yakın zamanda o beklentilerinin karşılanacağına ve istediği bütün dileklerinin gerçekleşeceğine kanıttır.

Rüyada ampül takmak, rüya sahibi yeni işler peşinde koşmaktadır ve belki de güzel bir ortaklığa adım atacaktır eğer ortaklık konusunda dikkatli davranırsa yapacağı işler ona çok büyük başarılar getirecektir. Genel olarak çok iyiye yorumlanan rüyada ampul görmek çağrıştırdığı anlama göre de zaten aydınlık ,parlaklık, gelecek ve umut gibi güzel şeyleri çağrıştırmaktadır.

Rüyada ampül patlaması görmek, uzaklardan sizi ziyarete gelecek ve gelirken de güzel haberler getirecek bir arkadaşa ,dosta ya da akrabaya da yorumlanabilir onun getireceği güzel haberlerle siz bambaşka bir keyif içine girecek ve belki de hayatınızda radikal kararlar almaya başlayacaksınız. Doğru başlayan bu süreç doğru devam edecek ve mutlu olmaya devam edeceksiniz. Eğer evli biriyseniz çocuklarınızın mürvetini yakın zamanda göreceğinize işaret eder . Eğer evli değilseniz ailenizin içine gelecek yeni bir cana bir bebeğe işaret eder bu bebek bir yakınınızın çocuğu olabilir yani sizin de yakından tanıdığınız birinin bir bebeği olacaktır.

Rüyada ampul değiştirmek, sevdiğinize kavuşacağınıza ve hayatınızı düzene sokacağınıza işaret ediyor. Gördüğünüz ampulü iyiye yormamak için hiç bir sebebiniz yok ama tabi ampulü nasıl gördüğünüzü de düşünmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.