Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Akrep Görmek

377

Rüyada akrep görmek, arkanızdan kuyunuzu kazan kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğini işaret etmektedir. Sevimsiz görünen kişilerle karşılaşacağınıza delalet etmektedir. Keder ve bunalım içerisine sürükleneceğinizin bilgisini aktarmaktadır. Başınızı ağrıtacak ve zulüm yapacak olan kişilerle karşılaşacağınızın bilgisini vermektedir. Hedeflerinizi gerçekleştiremeyeceğinize işaret olur ve yarı yolda bırakacak olan kişilerden ötürü uğrayacağınız maddi hasarları gösterecektir. Nimetlerinizin boşa gideceğini simgeler ve aklınızdaki soru işaretlerinin artacak olmasına işaret etmektedir.

Rüyada akrep ısırdığını görmek, Mal ve paralarınızın geri gelmeyecek olmasına delalet etmektedir. Tekrarı olmayan kazançlara işaret eder ve mal varlığınızın tükenecek olmasına tabir edilir. Rüyada akrep ısırması, sıkıntıların artacak olmasına işaret etmektedir. Düşmanlık etmeye delalet olur ve rızkınızın azalacak olmasına delalet etmektedir. Sizler için kin besleyecek olan kişilerin bilgisini verecektir. Evlatlarınızdan dolayı düşeceğiniz sıkıntılara delalet eder ve kendinizle barışık olamayacağınıza tabir edilir.

Rüyada akrep öldürdüğünü görmek, Hasımlık yapan kişilere karşı üstünlük sağlayacağınızın bilgisini vermektedir. Kötülük besleyen kişileri hayatınızdan çıkaracağınıza delalet eder. Sizler için huzursuzlukların normale dönecek olmasına işaret etmektedir. Rüyada akrep öldürmek, üzüntülerden kurtulacağınızın bilgisini verecektir. Nankörlük yapacak olan kişileri hayatınızdan çıkaracağınıza delalet eden rüyalardan birisi şeklinde aktarılmaktadır. Geçiminizi sağlamakta zorlandığınız dönemleri aşacak güce ve morale ulaşacağınızı simgelemektedir. Ailenizle ve sevdiklerinizle aranızdaki bağların daha kuvvetli hale geleceğini simgeler ve aranızdaki kırgınlıkların ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder.

Rüyada yatağında akrep görmek, Yakınınızda ve çevrenizde bulunan kişilerin size düşmanlık yapacağını göstermektedir. İşlerinizi yavaşlatmakta olduklarına delalet eden bir rüya olacaktır. Rüyada yatağında akrep gören kişi, gizli gizli yapacağı çalışmaların başkası tarafından duyulmasından rahatsızlık duyacak demektir. Keder içerisinde kalacak olmaya delalet eder ve yokluk içerisinde kalmaya işaret etmektedir. Kötü olayları yaşayacak olmanıza delalet eder ve sabırsızlık içerisinde kalacağınıza tabir edilir.
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.