Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Abaküs Görmek

264

Rüyada abaküs, sosyal düzeni, uyumu ve doğruluğu temsil eder. Rüyada abaküs görmek kişinin kendi durumunu ve davranışlarını da yansıtır.

Rüyada abaküs, sosyal düzeni, uyumu ve doğruluğu temsil eder. Rüyada abaküs görmek kişinin kendi durumunu ve davranışlarını da yansıtır.

Rüyada çerçeve ve boncuklar iyi durumdaysa, düzgün çalışıyorsa ve güzel kokuluysa, abaküs kişinin doğruluğunu ve iyi davranışını gösterir. Rüyada kirli, yağlı ve ele alınması zor görünüyorsa, kişinin hayatının veya işinin kötü yönetilmesine işaret eder. Rüyada böyle bir durumda abaküs görmek, sağlıksız yemek hazırlamaya, yağlı kaşık restorana veya bir malın beyan edilen ağırlığının veya değerinin düşürülmesine delalet edebilir.

Rüyada abaküs görmek aynı zamanda terbiyeli bir çocuğu, öğrenciyi, öğretmeni veya hakimi temsil edebilir. Rüyada abaküs görmek, hastalık veya musibet demektir.

Rüyada abaküs görmek aynı zamanda kişinin sabrının, hoşnutluğunun ve Cenâb-ı Hakk’a olan güveninin ona cömert bir mükafat vereceğine delalettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.