Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tavşan Görmek

253

Rüyada tavşan görmek iyi bir eşe sahip olunduğuna ya da evlenilecek olan eşin saf ve iyi huylu olacağı anlamına gelmektedir. Çok sayıda görülen tavşan ise ev içindeki bireyleri simgelemektedir. Tavşanları renkli olarak gördüyseniz, bu renkler evdeki bireylerin ruh halini ve karakteristik özelliklerini simgelemektedir.

Rüyada kafasında taç olan bir tavşan gördüyseniz bu büyük bir zafer kazanılacağı anlamına gelmektedir. Eğer tavşanın kulakları dik ise, iş hayatında hırslı olmak gerektiğine, bu hırs ve azim ile sonuca çabuk ulaşılabileceğini ifade etmektedir.

Rüyada zıplayan tavşan görmek, neşeli ve mutlu günlerin sizleri beklediği anlamına gelir. Zamansız gelecek bir haber ya da misafirin evinize büyük büyük bir neşe getireceği hane içinde büyük bir mutluluğun yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyanızdaki tavşan havuç dışında birçok sebze yiyiyor ise, bereketli günlerde sizi bekliyor demektir. Eğer tavşan, et ile besleniyorsa, birinin günahını aldığınız ya da hakkını yediğiniz anlamına gelir.

Rüyadaki tavşanın tüyleri yok ise, yaptığınız kötü yatırımlar sonucunda büyük bir mal kaybı yaşayacağınız ya da birinin maddi kaynaklarınıza zarar vererek sizi zora sokacağı anlamını taşımaktadır. Tavşanın kulakları kesik ise, birine vereceğiniz paranın geri gelmeyeceği ve sizi ciddi bir zarara sokacağı anlamına gelir.

Rüyada ölü tavşan görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Ölü tavşan bağışıklık sistemindeki bozukluğa işaret olmakla birlikte eklem hastalıklarınında habercisidir.

Rüyada dişleri olduğundan büyük bir tavşan görmek, şans oyunlarında çok talihli olacağınız bir döneme girdiğinize işarettir. Herhangi bir şans oyunu ile kısa sürede büyük bir kazanç elde edeceğiniz ve bu kazancı katlayacağınız anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.