Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Meyhane Görmek

325

Rüyanızda meyhane gördüyseniz bu, şu an sıkıntılı, devamlı üzüldüğünüz, kederli bir durumdaysanız bu durumdan kurtulup rahata ereceğiniz anlamına gelir. Bir işi yapmakta zorlanıyorsanız etrafınızdaki birkaç kişi size yardım edecek ve işiniz bu kişilerin yardımı sayesinde kısa sürede bitecektir. Bu kişilerin yardımıyla büyük paralar kazanacaksınız yapacağınız bu işten.

Rüyasında meyhane açmak, rüyayı gören kişi hastaysa bu hastalıktan kurtulacak, rahata erecektir. Eğer bu kişi evlenememişse, kısmeti açılacak, bir anda birçok talibi çıkacaktır. Kısa sürede evlenip mutlu bir hayat sürecek, bolluk ve bereket içinde yaşayacaktır kalan tüm ömrü boyunca.

Rüyada meyhane işletmek, ihanete uğrayacağınıza işarettir. Etrafınızdaki çok güvendiğiniz bir insan güveninizi boşa çıkaracak, size hıyanet edecektir. Sevmediğiniz, size düşmanlık edecek bir insanla bir olup arkanızdan iş çevirecektir ve bu durum iş konusunda bazı kayıplara neden olacaktır sizde. Bu duruma çok üzüleceksiniz ve kayıplarınız tekrar yerine gelmeyecektir.

Rüyada meyhanede meyhaneciyle oturup sohbet etmek, öğrenmek için can attığınız bir şeyi tam ümidi kesmişken öğreneceğinize, borcunuz varsa bu borcunuzu kapatmak için bir para kaynağı bulacağınıza, gelen bu paranın sadece borçlarınızı kapatmanıza yetecek kadar olacağına, girdiğiniz içinize dert olan bir günah için tövbe etmeniz gerektiğine, kısa süreli bir hastalık yaşayıp iyileşeceğinize, hayat standardınızın yükseleceğine, daha rahat yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada meyhanede içki içmek, aile içinde işler çok iyi giderken bir anda alacağınız kötü bir haberle her şeyin tepetaklak olacağına, iş hayatınızda ortağınız ya da iş arkadaşınız tarafından ihanete uğrayacağınıza, rekabet halinde olduğunuz bir kişinin sizi alt edip yükseleceğine, ele geçecek bir paranın çok kısa sürede, hiçbir işe yaramadan biteceğine, güvendiğiniz birinin sizi yarı yolda bırakacağına, kalbinizi kıracağına, ortaklığınızın bozulacağına, önüne çıkacak bir fırsatı değerlendirememeye işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.