Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Baraj Görmek

294

Görülen Rüyalar bizim yaşantımız, görülen rüyalar hayata karşı beklentilerimiz, görülen rüyalar hayra yorumlayarak başlayalım. Rüyada baraj görmenin anlamından önce baraj nedir ile başlayalım barajın tanımı bilirsek rüyamızın dan açıklanmasını buluruz. Baraj suyun bir yerde toplanması bu suyun farklı maçlar için kullanılması demek, örneğin içme, meyve, sebzeleri sulamak, taşımacılık yapmak gibi oldukça önemli işlerde kullanılmaktadır. Baraj birikme demektir ve birikmeyi güzel amaçlar için kullanmak demektir. zenginliğin sembolüdür barajdır.

Rüyamıza devam edelim rüyada görülen barajın anlamı bir şeyleri biriktirmektir sizin bir şeyler birikmeye çalıştığınız demek. Baraj aynında durup baraja bakıyorsanız maddi anlamda bir birikime sahip olduğunuz ve o birikimi bir işte harcamayı düşündüğünüze işarettir.

Eğer barajın içinde su varsa bu suyu temiz ve çoksa paranız iyi işlerde işletmek istediğinizi ve düşündüğünüz işin hayırla sonuçlanacağına işarettir. Eğer barajın kapakları bir anda açılsa ve su taşsa ise biriktirdiğiniz paranın boşa gideceğine işarettir. Bu rüya size işarettir düşündüğünüz yatırımdan vazgeçin uygulamadan önce iyice düşünün.

Barajın içine düştüğünüz görmek ve yüzdüğünüzü görmek eğer barajın içinde ki su temiz ise düşündüğünüz işin ve o iş için biriktirdiğinizin paranın size fazlasıyla karla döneceğidir. Eğer barajın içindeki su kirli ise ve yüzmeye çalıştığınız halde boğulma tehlikesi içinde iseniz üstünde çalıştığınız işte hayırlı sonuçlar alamayacağınız birileri sizin bu işte zararla çıkmanıza çalıştığının işaretidir. Genel olarak baraj mal ve mülk, zenginlik ile yorumlanmaktadır. Ama barajın içindeki suyun temiz olması veya kirli olması rüyanın yorumunu farklı noktalara götürmektedir. Baraj birikim demektir bu birikimde para ile yorumlanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.