Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Anne Görmek

287

Rüyada anne görmek son derece hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüyada anne görmek daha çok kısmetlerimizin çoğalacağına ve hayatımızda bolluğun artacağına delalet etmektedir. Rüyasında annesini gören kişinin sağlık durumu iyi değilse, dünyalığı artacağının işaretidir. Bu rüyayı gören ister fakir ister zengin olsun evine bolluk ve şans girecektir.

Rüyada annesinin öldüğünü görmek, böyle bir rüyayı gören insanın annesini ihmal etmeye başladığı ve annesini sık sık ziyaret etmesi gerektiği ve özellikle hayır duasını almasını tavsiye edilmektedir.

Rüyada ölen annesini görmek, daha çok onu özlediğinin ve onun yokluğuna alışamadığının göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi annesine olan sevgisi ve özlemini belirtirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığı ve deride kalan sevdiklerini kaybetme korkusu içinde taşıdığına işaret eder. Ayrıca da rüyada anne görmek, mutluluğa, huzurlu ve bir hayat geçireceğine, kurduğu hayallerini hayata geçireceğine, çok sevineceğine, aşk hayatının oldukça iyi gideceğine, devlette yüksek bir mertebeye ulaşacağına, büyük bir mirasa konacağına ve özellikle arzu edilen ve özlemi duyulan bir birlikteliği simgelemektedir.

Rüyasında annesini görmek, oldukça kazançlı ve güzel günlerin onu beklediğini gösterir. Annesini rüyasında öldüğünü gören bir kişi, onu güzel haberlerin yada olayların beklediğine işarettir. Rüyasında annesiyle kavgalı ve dargınsa, onu bir konuda haksızlık ettiği ve maddi kayıp beklediğinin delaletidir. Bir diğer yoruma göre annesini rüyasında gören kişi, çok sevdiği biriyle bir araya geleceği ve çok mutlu olacağını ifade eder. 

Rüyasında ölen annesini görmek ve onunla konuşmak, güzel ve hayırlı işlere girişeceği, onu büyük bir kısmetin beklediği,  tüm isteklerini hayata geçireceği, mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceği,  sağlık içinde hayatını geçireceği, tecrübeli bir insanla evleneceğine, bol kazançlı bir yıl geçireceğine ve istediği gücü elde etmek için elinden geleni yapacağına işaret etmektedir.

Kişi şayet annesini rüyasında güler yüzlü ve sevinçli bir şekilde görmüşse, o kişinin çok kısa bir zamanda ve hatta önündeki günlerde huzura ve mutluluğa kavuşacağını gösterir. Zira rüyanızda sağ olan annenizi görmüşseniz; annesine karşı yapmış olduğu haksızlıkları ve yerine getirmekle yükümlü olduğu hizmetlerini daha dikkatli bir şekilde yapmanızı işaret etmektedir. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.