Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Yüzmek Görmek

276

Bir kişi rüyasında yüzdüğünü görmüşse yakın zamanda hayırlı ve güzel bir evlilik yapacağı, hayatta çok istediği bir şeye yakında kavuşacağı, içine attığı sıkıntıdan çıkacağı, içinin ferahlayacağı ve çok kısmetli bir ev sahibi olacağına delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin aniden hapse düşeceği, büyük zorluklarla karşı karşıya geleceği, çok çile çekeceği ve işlediği bir günahından dolayı gazaba uğrayacağı anlamına gelmektedir. Kişi rüyasında yüzdüğünü ve yorulduğunu görmüşse, çok istediği bir şeye zorlanmadan kavuşacağına yorumlanılır. Ama kişi yüzmek için suya girdiğini ancak yüzemeyip dibe daldığını görmüşse, en kısa zamanda rüya sahibin başına büyük bir felaketin geleceğine yorumlanılır. Ancak rüyasında suda sırtüstü uzanıp o şekilde yüzdüğünü görürse, işlediği büyük günahlardan dolayı tövbe edeceğine işaret eder.

Rüyasında suyun derinlerinde dalıp ve orada zorlanmadan güzel bir şekilde yüzdüğünü görürse, büyük bir işe gireceği ve bu işten de çok memnun olacağına işaret etmektedir. Fakat rüya sahibi suda yüzdüğünü ve bundan dolayı da korktuğunu görürse, bu kişin sonu ya hastanede yada hapishanede biteceği anlamına gelir.

Rüyasında uzak bir yerden gelmek için denizde yüzdüğünü görürse, rüya sahibine nispet eden kişilere inat evine yine geri döneceği anlamına gelir. Bir kişi rüyasında yüzdüğünü görürse, bir kişiye düşmanlıkta bulunacağına ve bu düşmanlıktan da galip geleceğine delalet etmektedir. Kişi yüzmek için denize girdiğini ve deniz içinde görünmediğini görmüşse, rüya sahibi bir işten dolayı helak olacağına işaret etmektedir. Rüyasında denize girdiği suyun onu ördüğünü, boğduğunu veya suyun içinde öldüğünü görürse onun ölerek şehit olacağına yorumlanılır.

Bir kişi rüyasında ırmakta yada denizde yüzdüğünü görmüşse, dinde güzellikle ve iyilikle, sağlam bir şekilde dine inandığına ve iman konusuna işaret etmektedir. Rüyada güzel bir şekilde yüzdüğünü ve birden bire yüzdüğü için korktuğunu gören bir kişi, hayatında en çok korktuğu şeyin başına geleceğine ve bundan dolayı da çok acı çekeceğine delalet etmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.