Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Yıldız Görmek

274

Rüyada yıldız görmek rüya sahibine eşi tarafından armağan edilecek çok değerli ve kullanışlı bir nesneyi işaret eder. Rüya sahibi yıldızın kendisine çok yakın olduğunu görmüş ise çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşecek olan güzel olayların habercisidir. Değerli bir hediye ile başlayan bu mutluluk çok daha güzel olayların başlangıcı olacak ve karı koca arasındaki muhabbet ikiye katlanacaktır.

Rüyada yıldız düşmesi, geleceği çok parlak bir evlat sahibi olmakla yorumlanır. Bu evlat aynı zamanda hanenin tek sevinci ve gururu olacaktır. Aile bireyleri ise onun mutluluğu ve eğitimi için ellerinden geleni yapacak ve hayatlarını onun üzerine inşa edeceklerdir.

Rüyada yıldız kayması görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise; kavga gürültüden uzak ve huzurun buram buram koktuğu bir şehre taşınmaktır. Bu yeni şehir ve huzurlu ev rüya sahibinin içerisinde olduğu boşluğu tamamen kapatacak ve daha anlamlı günlere adım atmasını sağlayacaktır. Taşınma ve yerleşme süreci bile oldukça eğlenceli geçeceği için rüya sahibi kendisini hiç yorgun hissetmeyecektir.

Rüyada yıldız topluluğu görmek, alacaklı olan rüya sahibinin çok kısa sürede alacaklarını tahsil ederek maddi durumunu düzeltmesi ile tabir olunur. Eğer yıldız sembolü rüyayı gören kişinin sağ omzu üzerinden belirmiş ise çok hayırlı bir ömür sürecek ve dini bütün olarak hayatına devam edecek demektir. Fakat sol omuz üzerinden görülen yıldız sembolü, çok zor ve meşakkatli bir hayat sürmekle yorumlanır. Rüya sahibi bu zor günleri Allah’a şükrederek atlatabilirse iç huzuru her zaman onunla birlikte olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.