Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Telefon Görmek

274

Rüyada telefon görmek, eski bir dostunuzdan güzel bir haber alacağınıza delalettir. Yapacağınız bir işte büyük başarılar kazanacaksınız ve sonunda büyük paralar elde edeceksiniz demektir. Birisinden bir haber bekliyorsanız o insandan çok güzel haberler alacaksınız anlamına da gelir. Uzun süredir aklınızda olan ancak görüşmediğiniz birisinden bir haber alabilirsiniz.

Rüyanızda telefon ettiğinizi gördüyseniz bu, sizin için çok önemli birinin güvenini kazanacağınızı ve artık onu arkanıza alıp iyi işler başaracağınızı gösterir.

Rüyanızda yeni bir telefon alıyorsanız, hiç beklemediğiniz birisinden gelecek bir hediyeye işaret eder bu. Bu hediyeye çok sevineceksiniz ancak biraz ezileceksiniz bu durum karşısında. Aldığınız yeni telefon beyaz renkteyse elinize büyük paralar geçeceğini gösterir.

Rüyanızda telefonun çaldığını gördüyseniz, hiç aklınıza bile gelmeyecek zor bir durumda kalacağınıza işarettir. Telefon kısa süreli çalıp kapandıysa, cevap veremediyseniz, kısa sürecek bir hastalığa yakalanacaksınız.
Rüyanızda telefonunuzu kaybediyor veya telefonunuz çalınmışsa, sevdiğiniz bir arkadaşınızla eski bir mevzu yüzünden tartışacaksınız. Aranız bozulacak ve eskisi kadar samimi olamayacaksınız.
Rüyanızda telefonunuzun kırıldığını gördüyseniz, girişeceğiniz bir işin olmayacağını gösterir. Baş koyduğunuz bu yolda canınızı sıkacak durumlarla karşılaşıp hedefinize ulaşmadan vazgeçeceksiniz.

Rüyanızda telefon satıyorsanız, eğer sattığınız telefon kendi telefonunuz ise, şu an meşgul olduğunuz bir işte çok başarılı olup, terfi alacaksınız. Etrafınızdaki insanlar tarafından övgü dolu sözler duyacaksınız. Başka birinin telefonunu satıyorsanız, birine ettiğiniz bir yardım sayesinde o kişinin kariyerinde çok yükselmesini sağlayacaksınız.

Rüyanızda birisine telefon hediye ediyorsanız ve telefon hediye ettiğiniz kişi bayansa, bir bayanla ilgili bir dedikodu alacaksınız ve bu dedikoduyu yayıp zor durumda kalacaksınız. Birkaç tanıdığınız tarafından dışlanacaksınız. Telefon hediye ettiğiniz kişi erkekse, yanlış bir anlaşılma sonucu bir düşman edineceksiniz. Doğruluğunuzu kanıtlamanız çok uzun zamanınızı alacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.