Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tabak Görmek

262

Rüyada tabak görmek rüya sahibinin bir arkadaşına, dostuna ya da bir yakınına yemek ikram edeceğine veya kendisine bir kişinin bir yerde veya evinde yemek ikram edeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen tabağın değeri kadar rüya sahibinin bir mal edineceğine de işaret olmaktadır. Bazen de rüyada tabak görmek şiddet ve kötülüğün yaklaştığına da delalet olabilmektedir. Bu rüyayı gören bir kişi erkek ise asil bir kadın ile karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi olan kişi için eğer rüyasında tabağın üzerinde bir kapak bulunuyor ise rüya sahibi ile ilgili bir sır saklanıyor ya da sözlerin altında gizlenen bir şeylerin olduğuna yorulmuştur.

Rüyada tabak görmek ile ilgili bir başka tabir ise rüyada görülen boş bir tabak ise kişi için üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Rüyada bir tabakçı görmek rüya sahibi ile ilgili bir kişinin sır sakladığına delalettir. Rüyada dolu tabak görmek rüya sahibi kişi için bir şansın yaklaştığına işarettir.
Rüyada tabağına bir yiyecek koymak maddi anlamda işlerin düzelip bol kazanç sağlanacağına ve rahata kavuşmaya delalettir.

Rüyasında temiz ve sağlam bir tabak gören bir kişinin bol para kazanacağı ve zengin olacağı şeklinde yorumlar da vardır. Bunun yanında tabak ile ilgili rüyalar genel olarak iyiye ve güzele yorulur. Bazen de maddi anlamda yapılan yorumlarda bulunur. Rüyasında tabak tuttuğunu gören bir kişi eğer bir bayan ise evlilik yolunun yaklaştığına işaret edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.