Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Petek Görmek

262

Rüyada petek görmek pek çok konuda ince düşünerek kimseye kırmadan hareket ettiğinizi gösterir. Tüm olaylar karşısında aynı tavrı sergilemek ve sürekli sakin kalmak sizin için biraz yorabilir fakat rüyanızda gördüğünüz petek sembolü bu emeklerinizin karşılığını alacağınıza işaret eder. Yani artık her şey sizin istediğiniz çizgide yol almaya başlayacaktır.

Eğer rüyanızda bir petek bal yediğinizi görüyorsanız bir süredir ters giden işlerinizin ve maddi durumunuzun sonunda düzeleceği müjdesini verir. Bu sayede aile içi düzeniniz de tekrar eskisi gibi olacaktır. Boğuştuğunuz sorunların bir anda ortadan kalkması ile yaşadığınız rahatlama hissi sizi hayata yeniden bağlayacak ve mutlu güzel günlere tekrar dönebileceksiniz.

Rüyada petek bal görmek, yakın çevrenizde sizi gözetleyip duran birisinin varlığını işaret eder. Bu kişi size aşırı bir ilgi duyduğu için takıntı haline getirmiş olabilir. Eğer ona karşılık verecekseniz duygularınızı iyi kontrol etmeniz gerekmektedir çünkü böyle takıntılı bir insan ile geçici bir ilişki yaşayamazsınız. Bu ona fazlasıyla zarar veren bir hareket olacağı için ya hep ya hiç kuralını benimsemelisiniz. Çünkü sıkılıp ilişkinizi sonlandırmak isterseniz hem kendisine hem size zarar verecek davranışlar sergilemesi kaçınılmaz olacaktır. Yapmanız gereken tek şey o kişiyi hayatınızın merkezi haline getirebilecekseniz bu ilişkiye başlamak olacaktır.

Rüyada petek bal hediye almak, gören kişi kendisini bazı konularda yetersiz hissederek yoğun araştırmalara dalabilir. Etrafındaki insanları etkileme çabasına girmek adına bile olsa kültür seviyesini yükseltmeye çalışan rüya sahibi ilerde bu çabaların sonucunu fazlası ile görecektir. Dahil olduğu tüm ortamlarda konuşacak kapasiteye gelerek kendini daha huzurlu hissedecektir.

Rüyada petek bal satın almak, görülen petek sembolü tatsız bir olay karşısında ortamı yumuşatmak olarak da bilinir. Sergilediği güzel davranışlar ve olgun konuşmalar sayesinde herkesin takdirini toplayacak olan rüya sahibinin kendine olan güveni de artacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.