Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Pantolon Görmek

315

Rüyada pantolon görmek, gördüğünüz pantolonun cinsine, darlığına, genişliğine, uzunluğuna, kısalığına, rüyanızda pantolonu giyip giymediğinize, pantolonun rengine göre birçok farklı şekillerde yorumlanabilir.
Rüyada siyah renkli bir pantolon görmek, itibar sahibi bir insansanız, daha çok insanın güvenini kazanıp, daha çok insan tarafından sevilip yükseltileceğiniz anlamına gelir. İtibarınız kat be kat artacaktır. Pek hayırlı bir rüyadır.
Rüyada eski, yırtık, hırpalanmış, parçalanmış bir pantolon görmüşseniz, bu pek hayırlı değildir. Üzüleceğinize işarettir. Yolunda gittiğini zannettiğiniz bir işin aslında öyle olmadığını öğreneceksiniz, çok üzüleceksiniz. Sıkıntılı bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Bu sıkıntılı dönem bir hastalık dönemi de olabilir. Bir ortamda kazandığınız itibarı yerle bir edecek bir olay yaşayacaksınız. Eski, yırtık pantolon gören kişi borca girecektir. Bu borç pek hayırlı değildir.
Rüyada yün pantolon görmek her türlü iyi yorumlanır. Herhangi bir renkteki yün pantolon mutlu güzel günlerin sizi beklediğine işarettir. İpek pantolon görmek de çok iyidir. Huzuru bulup mutlu mesut yaşayacaksınız demektir. Yaptığınız işte ya da okuyorsanız kısa zamanda zirveye ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır.
Rüyada pahalı, kaliteli şık bir pantolon görmek yatırım yapacağınızı gösterir. Ev ya da araba alıp borca gireceksiniz ancak borcunuzu rahatça ödeyeceksiniz. Pahalı, kaliteli, şık gömlek çok iyidir. Hayatınızda kendiniz adına yapacağınız iyi bir şey olacak demektir. Hastaysanız sağlığınıza kavuşacaksınız, borç içindeyseniz, bu borçlardan kurtulacaksınız, birinin emri altında çalışıyorsanız zamanla yükselip kendi işinizin patronu olacaksınız.
Rüyada mavi pantolon görmek devlet kapısı demektir. Devletle ilgili resmi bir işiniz hayırla sonuçlanacak demektir. Mavi pantolon devlet işine girmek olarak da yorumlanır.
Rüyada sarı pantolon görmek bulunduğunuz şehri değiştireceğinize delalettir. Mutsuz olduğunuz bir yerden çok daha mutlu olacağınız bir yere taşınacaksınız demektir. Sarı pantolon iş değişikliği de demektir. Yeni işinizde daha huzurlu olacağınızı gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.