Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Kurban Kesmek Görmek

265

Dinimizce kurban kesmek çok hayırla vesile bir iştir. Rüyada kurban kestiğinizi görmekte güzel şeylerin olacağı anlamına gelmektedir. Sıkıntılardan, üzüntülerden, stresten kurtulacağınız anlamın da gelmektedir.

Ayrıca rüyada kurban kestiğini görmek nazarı üstünüzden atacağınız anlamına da gelmektedir.
Rüyada kurban eti dağıttığını görmek ise, çok makbul bir sevaptır. Hak yolunda çok güzel şeyler yapacağını sevaplar kazanacağını ve mutluluğa ereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada koç kurban kestiğini görmek, kişinin maddi zarardan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca kişi eğer rüyasında koç kurban kestiğini görmesi bazen kötü duruma da neden olabilir mesela kendisinin ödemeyeceği parayı ödemek zorunda olduğuna da işaret edilir.
Rüyada kurban kesmek ve kestiği kurbanı yediğini görmek, kazançlı ve bereketli bir iş hayatına sahip olacağı anlamına gelmektedir. Hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceği anlamına gelmektedir. Rüyada kestiği eti kaynattığını görmek ise zor durumda bulunan bir kişinin refaha kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Kurban kesmek geleneksel ve kültürel bir ibadettir. Ayrıca bu tür rüyalar gören kişiler de her zaman hayra hala met çıkacağı anlamına gelmektedir.
Rüyada büyükbaş hayvan kestiğini kesmek, kişi bu rüyayı görmesinin kendisinin çevresinde büyük bir itibar sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Kişi rüyasında eğer büyük baş hayvan görmesi ayrıca kendisinin de güçsüz kişi ile baş edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada başkasının kurbanını kesmek, kimsenin yapacağı bir hayra kendisinin de vesile olacağı anlamına gelir. Ailede başkasının kurbanını kestiği görmek ise o zaman da sıkıntıda olan bir kişinin maddi bir destek vereceğiniz anlamına gelmektedir.
Rüyada kurban eti görmek, rüyada kurban eti görmek sıkıntılar yaşanacağı anlamına gelmektedir. Bir takım sıkıntı ve stres yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Genelde rüyada kurban kesmek veya kurban eti görmek güzel şeylere vesiledir. Ama bazen olumsuzluklara da yol açar ama kişi için sıkıntılardan uzak durulacağı anlamına da gelir.
Rüyanızın güzel yorumlaması dileğiyle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.