Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada ibrik Görmek

257

Rüyada ibrik görmek rüya sahibine sabırlı olması ve asla vazgeçmemesi gereken konular olduğunu haber verir. Rüya sahibi bu önemli konular hakkında biraz endişe sahibi olabilir çünkü çok yavaş ilerlemekte ve günlük hayatına odaklanmasını engellemektedir fakat biraz sabır ve azim ile üstesinden gelebileceği sorunlar olduğu için uyarılmalıdır. Eğer rüyada yan yana iki ibrik sembolü görülmüş ise bu fal sahibinin ailecek halletmesi gereken bir soruna dalalettir ve başarı ile sonuçlanacak demektir. Bu konuda ailesinin fikrini ve yardımını almaktan çekinmemesi gerekir.

Rüyada ibrik görmek bazı rüya yorumcularına göre ev ahalisi ile yaşanabilecek ufak tefek fikir ayrılıklarına işarettir. Bu fikir ayrılıkları büyük bir saygı ile karşılanmalı ve diğer taraf incitilmeden hareket edilmelidir. Aksi takdirde aile içi bağlar zedelenebilir ve bu hiç hoş olmayan dargınlıkları beraberinde getirebilir. Eğer rüyada ibrik sembolü çok sevilen bir arkadaşın yanında görülmüş ise rüya sahibi bu arkadaşından hiç beklemedi kadar büyük bir maddi destek alacak ve tüm hayatını bir düzene sokacak demektir. Sevgilinin elinde veya çok yakınında görülen ibrik sembolü ise onu uzun zamandır ihmal ettiğinizi ve artık gönlünü alma vaktinizin geldiğini gösterir.

Rüyasında boş bir ibrik gören kişi iş hayatıyla ilgili bir takım sıkıntılar yaşayacak fakat planlama yeteneği sayesinde bu sorunlar kısa vadeli olacak demektir. Eğer ibrik dolu ise her şey tıkırında gidiyor ve iş hayatının verdiği mutluluk ile aile hayatı da düzene giriyor demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.