Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Hamam Görmek

265

Rüyada hamam görmek, hayatınız için çok önemli bir karar almak zorunda kalacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu dönemde geleceğinizi etkileyecek çok ciddi kararlar alabilirsiniz. Fakat bu kararları alırken çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Hamam sembolü, genellikle zor günler geçireceğiniz bir döneme işaret eder. Bu dönemde büyük kararsızlıklar yaşayabilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Fakat sakin düşünerek önemli kararlar almanız gerekiyor. Doğru karar verdiğiniz zaman ileride bunun pek çok avantajını göreceksiniz.

Rüyasında hamam gören bir kişi girişmeyi planladığı bir işi cesaretini toplayarak gerçekleştirdiği zaman büyük işlere imza atabilir. Yeni bir iş kurmak isteyenler yaptıkları birikimleri doğru kullandığı taktirde büyük kazanç elde edebilir ve işlerini büyütebilir. Hamamda yıkandığını gören bir kişi, hayatının geri kalanını bolluk, bereket ve refah içinde geçirecek demektir.

Rüyasında hamamda yıkandığını gören bir kişi, büyük bir mirasın sahibi olabilir ya da eline yüklü bir miktar para geçebilir. Bu kişi, parasını doğru yönetir ve hayalleri doğrultusunda harcamayı tercih ederse ileride büyük kar elde edebilir. Hamam sembolü, bolluk, bereket, bol kazanç ve yüklü bir miktarda mal demektir.

Hamam suyunun kirli olduğunu gören bir kişi, sıkıntılı ve zor bir döneme girebilir. Bu rüyayı gören kişi, sevdiği birinin hastalık haberini alarak üzülebilir. Sabırlı olmanız gereken zor bir süreçten geçebilirsiniz ve bu süreçte bol bol dua etmelisiniz. Sağlığınızda bazı sıkıntılar ve bozulmalar yaşayabilir ve bunun sonucunda da umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Bu gibi durumlarda güçlü durmalı ve bir an önce iyileşmenin yolunu aramalıdırlar.

Rüyasında hamamda kaybolduğunu gören bir kişi kararsızlık yaşayacağı ve kendisini çıkmazda hissettiği bir dönemin içine girebilir. Bu dönemde ani kararlar almamalı ve dikkatli davranmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.