Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Geyik Görmek

273

Rüyada geyik görmek, moralinizin bozuk olduğu bir dönemde sizi şenlendirecek ve hayatınıza hareket katacak biri ile karşılaşacağınıza delalet eder. Geyik görmek, işlerinizin kısa bir süre içinde yoluna gireceğiniz ve bu işten çok büyük bir kazanç sağlayacağınızı gösterir. Sevdiğiniz kişilerin size karşı olan hassasiyetlerinde bir artma olabilir. Bu durumda şaşırmalı ve hatta sevinmelisiniz. Eskiden husumetiniz olan ve çok iyi anlaşamadığınız, sürekli didiştiğiniz biri ile bir yerde yollarınız kesişebilir ve bir anlık bir duraksama yaşayabilirsiniz. Eski sevgilinizden kısa bir süre içinde bir haber alabilirsiniz. Bu haber aslında sizi ilgilendirmese de içinizin bir garip olmasına ve karışık duygular hissetmenize neden olabilir. Geçmişinizde yaşadığınız bazı problemlerinizi geride bırakmak için çok çaba göstermişsiniz. Geçmişte yaptığınız hataları düşündükçe kendinize kızmaktan vazgeçmeli ve artık yanlışlarınızın farkına vararak bir daha bu davranışlarınızı tekrarlamamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada geyik yakalamak, rüyayı gören kişiye büyük bir kısmet kapısı açılabilir ve hayatında büyük bir gelir elde edebileceği yeni bir çeşme oluşabilir. Düzenli ve sürekli bir geliriniz yok ise kısa süre içinde önemli bir mevkide ve güzel bir işte çalışmaya başlayacağınızı gösterir.

Rüya geyik kesmek, gören kişinin bir kamu kuruluşunda tanıdığı bir akrabası ya da yakını var ise bu kişinin de yardımı ile işinde kısa sürede adını duyurarak kariyerinde önemli bir noktaya ulaşabilir. Dost sandığınız kişilerin arkanızdan konuştuğunu duyarak sinirlenebilir ve kısa süreli bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durumda çevrenizdeki kişilere çok fazla sır vermemeye ve çok güvenmemeye dikkat etmelisiniz. Tüyleri parlak ve bakımlı bir geyik görmek, güzel ve mutlu bir geleceğin habercisidir. Bakımsız ve cılız bir geyik ise, maddi kayba uğrayacağınızı gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.