Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ejderha Görmek

287

Rüyada ejderha görmek, rüya sahibinin ince ruhlu bir insan olduğunu fakat kırılırsa çok fazla keskinleşebileceğini ifade eder. Böyle durumlarda çok sivri dilli olabilen rüya sahibi etrafında kim var kim yoksa kırıp geçirebilir. O yüzden hayatındaki gergin dönemleri yalnız atlatmasında fayda vardır. Eğer rüyanızda bir ejderha tarafından kovalandığınızı ve kaçacak bir yer aradığınızı görüyorsanız böyle sivri dilli birinden kaçtığınızı yada uzaklaştığınızı işaret etmektedir. Sizi rahatsız eden tavırları ve sözleri artık duymak ve görmek istemediğiniz için bu kişi ile aranıza mesafe koyarak kafanızın rahat etmesini sağlayacaksınız. Eğer rüyada görülen ejderha küçük ise bu demektir ki kaçmaya çalıştığınız insan sizin hanenizin içerisinde ve siz ondan ne kadar istesin de fazla uzak kalamıyorsunuz. Eve gelmemek veya bu kişi ile konuşmamak da çok mümkün görünmediği için mecburen kendinizi katlanmak zorunda hissediyorsunuz. Fakat böyle durumlarda en güzel çözümün karşılıklı konuşmak ve empati kurmak olduğunu çabuk unutuyorsunuz. Eğer bu kişiye karşı biraz daha anlayışlı ve sıcak davranabilirseniz onun çözülüp rahatlamasına bile vesile olabilirsiniz.
Rüyada ejderha görmek birtakım endişeleriniz olduğuna ve çok haklı olduğunuza işaret eder. İş arkadaşlarınız hakkında bazı şüphelere sahipseniz mutlaka bazı önlemler almalısınız. Çünkü ejderha sembolü sizin çok 6. hissi çok güçlü bir insan olduğunuzu ve asla yanılmayacağınızı simgeler. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz sırasında kapıldığınız bu endişeler ve sinsi planlar tamamen gerçekleşmeden önce siz önleminizi alırsanız iş konusunda hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.
Rüyada ejderha, iyi niyetinizi suiistimal eden bazı egosu yüksek insanlarla da yorumlanabilmektedir. Kullanıldığınızı anlamak size biraz can sıkıcı gelebilir fakat tavrınızı açıkça ortaya koyduğunuz takdirde etrafındaki insanlar çabuk toparlanacaklarıdır. Sizin tek yapmanız gereken şey hayatınızda ilk sıraya kendinizi almak olacaktır. Eğer sadece kendinizi önemli hissettirmeyi başarırsanız diğer herkes de size o gözle bakacak ve önemli görecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.