Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Düşmek Görmek

248

Rüyada düşmek, sıkıntılarınızdan kurtulup feraha ereceğinize, kötü mutsuz günlerin geride kalacağına, bir yerden gelecek bir parayla maddi açıdan çok rahatlayacağınıza delalettir. Rüyada yüksek bir yere çıkıp oradan düşüyorsanız ve vücudunuza zarar geliyorsa bu pek hayra yorumlanmaz. Yükseldiğiniz bir işte tekrar başa döneceğinize, biriktirdiğiniz bir miktar paranın avucunuzdan kayıp gideceğine, büyük ölçüde maddi sıkıntı yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada yüz üstü düştüğünüzü görüyorsanız bu Allah tarafından size namaz kılmanız gerektiğinin hatırlatıldığı anlamına gelir. Böyle bir rüya görmüşseniz çok şanslısınız ve bu uyarıyı dikkate almalısınız. Namaz kılmaya niyetli bir insan değilseniz yüz üstü düşmeniz iyiye yorumlanmaz. Utanç duyacağınız bir durum yaşayacaksınız, etrafınızdaki birkaç kişiyi kaybedeceksiniz bu durum karşısında.

Rüyada duvardan düşmek, elinizdeki bir malı kaybedeceğinize, ortağınız tarafından dolandırılacağınıza, bir yakınınıza maddi ya da manevi açıdan bir zarar geleceğine ve sizin bu duruma çok üzüleceğinize, iş yerinizde bir takım zorluklar yaşayacağınıza, devletle ilgili bir işin olumsuz sonuçlanacağına, üzüntüye, kedere, can sıkıntısına yorulur genel olarak.
Rüyada denize düşmek çok hayırlıdır.

Rüyanızda yüksek bir yerden denize düşüyorsanız, bulunduğunuz şehre uzak bir tatil yerinde çok güzel bir tatile gideceğinize, çok huzurlu zamanlar geçireceğinize, bolluk ve berekete, elinize hiç beklemediğiniz bir yerden para geçeceğine, iş yerinde huzursuzsanız, huzuru bozan insanın ortamdan ayrılacağına ve kısa sürede rahata ereceğinize, başladığınız bir işin hayırlı ve bol kazançlı sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada ayağınız kayıp düşüyorsanız, yakınınızda olan birinin, bu çok yakın bir akrabanız olabilir, yaptığı bir hata yüzünden hem onun hem de sizin başınızın yanacağına işarettir. Bu maddi açıdan da olabilir manevi açıdan da. Rüyada ayağın kayması ve düşmek genel olarak maddi anlamda yaşanılacak kayıplara yorumlanır. Ailede büyük bir tartışmanın yaşanacağı, rüyayı gören kişinin çabasıyla bu durumun tatlıya bağlanacağına işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.