Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Dalga Görmek

256

Rüyada dalga görmek karakter olarak çabuk sinirlenip köpüren ama bir o kadar da çabuk sakinleşen bir yapıda olduğunuzu gösterir. Bu aralar dikkat etmeniz gereken tek şey ise öfkeli anlarınızda ağzınızdan çıkanlar olacaktır. Eğer karşınızdaki insanları ve özellikle de ailenizden birilerini bu kırıcı sözlerle yaralarsanız telafisi mümkün olmayan dargınlıklara sebebiyet verebilirsiniz. Çünkü sizin sinir anında çok önemsemeden söylediğiniz sözleri gerçekten hissederek söylemiş olmanız düşüncesi bile ailenizdeki insanların üzülmesi için yeterlidir. Eğer ailenizde sizin karakterinize sahip olan birisi daha varsa ona kötü örnek olmaya devam etmemenizi öneririz. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet sizi zaten frenleyecektir.

Rüyada dalga görmek çok önceleri yaptığınız bir iyiliğin bu aralar karşınıza hiç beklenmedik bir gelişme olarak çıkacağını gösterir. Siz unutmuş olsanız bile karşı taraf asla iyiliğinizi unutmamıştır ve tam da ihtiyacınız olan bir dönemde vefakar bir insan olduğunu gösterecektir. Eğer rüyanızda büyük bir dalga görüyorsanız size geri dönen bu iyilik gerçekten büyük olacak demektir. Fakat küçük bir dalga görüyorsanız daha çok sevinebilirsiniz çünkü yapılan iyilik küçük bile olsa etkisi çok büyük olacak demektir. Hatta size şevk veren bu iyilik sayesinde daha çok kişiye yardım etmeye ve herkesin zor anlarına yetişmeye çalışarak bir iyilik dalgası oluşturabilirsiniz.

Rüyada dalga gören kişi uyumlu ve pozitif enerji sahibi bir insan olmasına rağmen karşısına sürekli aksilikler çıkabilir. Bu dönemde asla sabrınızdan taviz vermemeli ve aksiliklere karşı direnmelisiniz. Çünkü her ne olursa olsun göstereceğiniz sabır sayesinde işleriniz daha da büyüyecek ve güzel yerlere geleceksiniz. Eğer kendinizi yorgun ve bitkin hissederseniz size yardımı dokunacak kişileri arayıp motive olabilirsiniz. Tek başınıza bile tüm zorluklara göğüs gerecek güce sahip olduğunuzu asla aklınızdan çıkartmayın. Bu aralar sağlığınızı da kesinlikle ihmal etmemelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.