Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Çağla Görmek

272

Rüyada çağla görmek eğer çağla zamanı görüldü ise hayırlı bir rüyadır. Fakat zamanı olamadığı halde rüyada çağla görüldü ise rüya sahibinin sıkıntıya düşeceği söylenmektedir. Rüyasında tam zamanı iken olgun ve güzel çağlalar görmek şansa, kısmete ve hayırlı insanlara v olaylara tabir olunur. Rüyayı gören kişinin bu yıl boyunca işlerinde bolluk ve bereketin olacağı ve ilerinde artış olacağı şeklinde yorum yapılır.

Rüyada çağla toplamak, rüya sahibi olan kişinin etrafındaki insanların, arkadaşlarının, dostlarının ve yakınlarının kendisine faydasının dokunacağı ve onun kıymetini bilen kişilerin olduğu şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada görülen çağla büyük çoğunlukla zamanının dışında yani çağla zamanı değilken görülür ve bunun tabiri olarak da kişi için şanssızlık anlamına gelir. Zamanı değilken çağla gördüğünüzde sizin için bir süre sıkıntıların olacağı ve bir süre boyunca buna katlanmak zorunda olacağınıza delalettir. Bu rüyayı gören kişiler için boş harcamalar yapıp kazancını boşa götürdüğünü ve bu yüzden geçim sıkıntısı çekeceği şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyasında çağla yediğini gören bir kişiyi hayatında güzel gelişmelerin ve hayırlı haberlerin beklediği tabir edilir. Çünkü rüyada çağla görmek ve onu yemek bir yerden hayır bulmaya ve hayırlı insanlarla karşılaşmaya delalettir. Hasta bir kişi rüyasında çağla gördü ise sağlığına kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi uzun süredir çektiği dertlerden kurtulup feraha ereceği işaret edilip, keyifli, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağı şeklinde yorumlar bulunur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.