Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Büyük Abdest Görmek

283

Rüyada büyük abdest görmek rüya sahibinin ailesi tarafından hoş karşılanmayan bir işe girişeceğini simgeler. İlk başlarda gizi saklı başlanan fakat daha sonra açıkça yapılmaya başlanan bu iş, ailede yer alan herkesin tepkisini çekecek ve olaylar gitgide daha da büyüyecektir. Rüya sahibi olayların bu boyuta geleceğini az çok tahmin edebileceği için, işler daha fazla karışmadan ortamı durultmanın yollarını aramalıdır. Aksi takdirde aile dışındaki kişiler bile olaydan etkilenerek çok şaşıracaklardır. Büyük abdest sembolü bir diğer yorumcuya göre ise karışık olayların sona ererek, rüya sahibine rahat bir nefes aldıracağı anlamını taşır.

Rüyada büyük abdest görmek ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise kalben ve ruhen teslimiyet gösterilecek bir insanla tanışmaktır. Uzun süre çekilen büyük bir yalnızlıktan sonra rüya sahibinin karşısına çıkan bu insan tüm dengeleri alt üst ederek hayatına dahil olacaktır. Asla yapmam dediği şeyleri bile gülümseyerek rüya sahibine yaptırabilen bu güçlü kişilik, tam hayattan bıktım derken hayatı yeni yeni tanımaya başladığını ona güzel bir şekilde öğretecektir.

Rüyasında büyük abdestini yaptığını göre kişi kendi sorunları ile baş etme konusunda sıkıntılar çekebilir. Bir başkasının büyük abdestini yaptığını gören kişi ise o insanın yaşadığı bir olaya mecburen müdahale etmek zorunda kalacaktır. Eğer rüya sahibi bir bebeği olduğu ve onun büyük abdestini yaptığını görülürse alacak verecek yüzünden arasının açıldığı bir arkadaşı ile yeniden barışacak demektir. İş hayatınızda ise herşey yolunda gidecek ve boçlarınızı kısa bir süre içerisinde ödeyeceğinize işaret eder. İş ortaklarınıza dikkat etmeli aynı zamanda yatırımlarınızı doğru bir şekilde yapmanız gerektiğinin bir göstergesi de olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.