Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Başbakanı Görmek

248

Rüyada başbakan görmek, yüksek bir mevkide bulunan bir kişiden alacağı yardım ile devlet dairesinde yükselecek ya da girdiği sınav sonucuna göre güzel bir devlet kurumunda işe başlayacak demektir. Rüyada başbakan görmek, gücü simgeler ve işlerinizin yoluna gireceğine delalet eder. Başbakan görmek, çoğu zaman güçleneceğiniz bir döneme gireceğinizi ve işinizde kendinizi kanıtlayarak kısa süre içinde çok iyi yerlere geleceğinizi gösterir.

Rüyada başbakan olmak, güç ve kudretin sembolü olarak bilinir ve rüya sahibinin çok kısa bir süre içinde hayalini kurduğu ve çok istediği işe gireceğine ve işinde yakaladığı başarısı sayesinde kendisini çok kısa bir süre içinde kanıtlayacağına delalet eder. Bir devlet dairesinden alacağınız bir haberin göstergesi olabilir.

Rüyada başbakan ve eşini görmek, prestijli ve sözü dinlenen güçlü birinden zor zamanınızda büyük bir yardım alarak kısa süre içinde refaha çıkacağınızı gösterir. Rüyasında başbakan gören bir kişi, maddi anlamda zorluk çekiyorsa sıkıntılarını kısa sürede aşarak rahata ulaşacak demektir. Başbakan sembolü, iş hayatınızda büyük bir başarı yakalayacağınızı ve çok kısa bir süre içinde hiç ummadığınız kadar ilerleyerek güçleneceğinizi gösterir. Rüyasında başbakan gören kimse, ettiği duaların ve yaptığı iyiliklerin karşılığını alacak demektir.

Borcu olan kişiler için rüyada başbakanı görmek; kısa bir süre içinde borcunu kapatacak kadar yüklü miktarda eline para geçecek demektir. Rüyada başbakanı görmek; yüklü bir paranın ya da sahibi olacağınızı ve büyük bir kısmetin sizi beklediğini gösterir. Başbakan görmek, çocuk bekleyenler için çocuğu müjdeler ve evlenmek için geçim sıkıntısını düşünenler için çıkış yolunu simgeler. Rüyada başbakan görmek, başka bir rivayete göre de çok sevdiğiniz ve uzun zamandır görmediğiniz biri ile hasret gidereceğinize delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.