Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Balon Görmek

278

Rüyada balon görmek olmayacak duaya amin demek gibi bir şey yani rüya sahibi şahıs bu kişi bir kız olabilir ya da erkek hiç fark etmez çok istediği bir şeyi gözünde oldukça fazla büyüterek bunun gerçekleşeceğine inanmasıdır . Yani rüya sahibi kişi gerçekleşmesi çok zor olduğu bu dileğin olmayacağını bile bile kendini umutlandırmakta ve yaşayacağı hayal kırıklığının hasarını her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Bu kişinin gerçeklerin farkına varması ve bu isteklerine bizar daha makul davranması gerektiğinin farkına varmalıdır. Yani kişi ne kadar ulaşılmaz hedefler koyarsa o kadar azimli olur bunu biliyoruz faka olabilecek ve olamayacak şeylerin de farkındayız değil mi o yüzden olmayacak duaya amin demek hem biraz saflık hem de biraz gerçek dışı olur. Ne kadar az beklenti o kadar az hayal kırıklığı demektir bunu unutmamalıyız.

Rüyada balon uçurmak, bütün hayallerinizin beklentilerinizin tıpkı bir balon gibi sönmesi anlamları taşımaktadır. Sadece böyle olumsuz haberler mi taşır bu balon tabi ki hayır.

Rüyada balon şişirmek, güzel ve mutlu haberler alacağınıza işaret eder, hayatınızda bazı şeylerin yoluna gireceğine ve yaşamınızda sizi umutlandıracak bazı olayları gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada balon patlatmak, sevdiğiniz birinden gelecek güzel ve sevinçli haberlerin olacağını gösterir. Rüyada gördüğünü

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.