Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ayna Görmek

258

Rüyada ayna görmek bu kişiniz kurduğu hayallere, ideallerine ve göstermiş olduğu değer yargılarını gösterir. Rüyanızda temizi pürüzsüz bir ayna görmüş iseniz bütün problemlerinizden, üzüntülerinizden ve çekmiş olduğunuz zorluklardan hiçbir iz kalınmayacağına işaret eder. Eğer rüyanızda aynaya bakıp ve kendinizi çok beğeniyorsanız çok güzel ve huzur dolu uzun bir ömür yaşayacağınıza yorulur. Evli olmayan bir kişi rüyasında kendini aynaya bakarak görüyorsa çok yakın bir zamanda beklediği müjdeli haberi nihayet alacaktır. Bu aynı anda bu kişinin kısmetinin açılacağının ve çok kısa bir süre sonra bir yuva kuracağına delalet etmekte. Bu evlilik çok hayra vesile olacak aynı zamanda bir ömür mutlu ve saadetli bir hayat sürecek. Eğer rüyanızda kendinizi sakallı bir vaziyette görüyorsanız çevrenizde çok saygın bir konuma yükseleceğinize ve çok sevileceğinize işaret eder. Eğer aynaya bakıp karşınızda temiz ve güzel bir yüz görüyorsanız çok mutlu olacaksınız. Bir bayan aynada kendini erkek olarak görüyorsa erkek evlada kendini kız olarak görüyorsa kız çocuğu olacağına delalet eder.

Rüyada ayna görmekle birlikte bu aynanın içerisinde başka bir ayna görmek ise seyahate çıkacağınıza ve çok uzun bir dönem bir yerde kalacağınızı ifade eder. Bu rüya çok büyük bir değişikliğin ilk habercisi olarak tabir edilir. Eğer rüyanızda aynaya çok uzaktan bakıyorsanız ve aynada tam belli olmayan şekiller görüyorsanız yeni arkadaşlar edineceğinize işaret eder. Eğer aynayı siliyorsanız sildiğiniz aynaya her zaman bakacağınıza yani bir olayda ünlü olacağınızı gösterir.

Eğer rüyanızda sırları saçılmış bir ayna görmüşseniz yakın bir dönemde maddi yönden kazançlı bir yardım alacak ve işinde bilge biri yardımınıza koşacak. Gördüğünüz aynanın parlaklığı ve büyüklüğü de çok önemli. Görülen ayna hayrı ve gururu tabir eder. Bazı yorumcular aynayı kadın olarak tabir etmişlerdir. Ayna haneye saadet ve aydınlık getirir. Eğer rüyanızda altın ayna görüyorsanız yoksulluğun son bulacağına bir bayanın gebe kalacağına ve önemli bir mertebeye gelineceğine işaret eder. Altın ayna dini yönden hayırlı kimseleri gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.