Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Aşı Görmek

356

Rüyada aşı görmek, gören kişinin etrafında varlığını bilmediği ancak onu gerektiği hallerde kötülüklerden ve sorunlardan koruyan birinin olduğuna işarettir. Kimi yorumcu koruyup, kollayan bu kişinin aile büyüğü veya ebeveynlerden biri olduğunu düşünür. Rüyada aşı görmek, bazı yorumlara göre de kişinin işle ilgili güzelliklerle karşılaşacağına işarettir. Bu rüyayı gören kimse karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek, rahat nefes alacak ve hayatın keyfini çıkaracak demektir.

Rüyada aşı olmak ise, sıkıntı, dert ve sorunlardan kurtularak rahata ermeye delalettir. Ayrıca rüyada aşı olmak, işlerin ve borçların hafifleyeceğini de müjdeler. Böylece ileri günlerde ferahlık söz konusu olacaktır. Bu rüyayı gören kişinin; etrafın beğenisini, hayranlığını ve saygınlığını alacağı düşünülür. Rüyada tanıdığı birine aşı yapmak, o kişinin maddi veya manevi desteğini alacak demektir. Bazı yorumculara göre ise, rüya sahibi iyiliksever yapısı ile etrafına yardımda bulunacağına yorulur. Bu rüyayı gören kişi bekarsa ailesine bağlı biriyle evlenecek demektir. Eğer rüyayı gören kişi evliyse eşiyle arasındaki bağın daha da sıkılaşacağı düşünülür.

Rüyada aşı görmek, kişinin hastalıklara karşı duyduğu korku ve endişeleri de simgeler. Kimi yorumcu bu rüyayı gören kişilerin, hastalık kapma endişesi yaşadığını ve bu yüzden çevresine karşı tedbirli olduğunu yorumlar. Rüyada kendisine aşı yapıldığını gören kişi, ailesinden yardım alacak demektir. Rüyada ağacın aşılanması ise işlerin açılmasına ve verimli döneme girilmesini müjdeler.

Rüyada bağ veya bahçedeki ağaçların aşılanması, çalışanlarına anlayışlı olan yöneticiyi temsil eder. Rüyada aşı görmek, kimi yorumcuya göre de gören kişinin sağlığı konusunda dikkat etmesi gerektiği olarak yorumlanır. Rüyada bir bebeğe veya çocuğa yapılan aşı ise beklenmedik birinden görülecek ufak yardımı anlatır. Kişinin göreceği bu beklenmedik yardım ile rahata kavuşacağı düşünülür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.