Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Ameliyathane Görmek

254

Rüyada ameliyathane görmek, aile büyüklerinden birinin yakın zamanda hastalanacağını işaret eder. Rüya sahibi rüyasında birini ameliyat ettiğini görürse, hasta birinin doktora gitmesi konusunda ona yardımcı olacağını delalet eder. Rüyada ameliyathanede bilinci açık olarak ameliyat edildiğini gören kişi sağlık sorununu kısa sürede atlatacak demektir. Eğer rüyada ameliyathanede masada baygın olarak görülürse, bu rüya bir hastalığı haber eder.

Rüyada ameliyathane görmek, kimi yorumcuya göre gören kişinin dengeli beslendiğine ve sağlığına dikkat ettiğine işaret eder. Bu rüya bazen de gören kişinin resmi veya özel şirketle ilgili bildiği gizli sırları ifade eder. Rüyada ameliyat eldiveni görmek, rüya sahibinin iş veya projelerde para kazanacağını ancak bu kazancın haram olduğunu işaret eder. Ayrıca rüyada ameliyat eldiveni görmek, büyük sıkıntılar ve ciddi sağlık problemi demektir. Bazen bu rüya maddi ve manevi kayıp olarak da yorumlanır. Rüyada neşter görmek, akrabalardan, arkadaşlardan veya yakın çevreden birinin hastalanacağını haber eder. Rüya sahibi bu durumdan çok üzülecektir. Rüyada ameliyat olmak, gören kişinin uzun süredir uğraştığı sağlık sorunundan kısa süre içerisinde kurtulacağını müjde eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişi bir iş veya proje için aile büyüklerinden maddi destek görecektir.

Rüyada başkasının ameliyatını görmek, iş hayatıyla ilgili maddi sıkıntılara delalet eder. Bu rüyayı gören kimse kendi hatası yüzünden ciddi para kaybı yaşayacak ve büyük zarara girecektir. Rüyada birini ameliyat etmek, kendisine teslim edilen işin, en kısa içinde büyük titizlikle sonuçlanacağını gösterir. Rüya sahibi bu iş sayesinde büyük kazanç elde edecek, çevrenin de güvenini, sevgisini ve saygısını kazanacak demektir. Ayrıca bu başarıdan dolayı kazandığı saygı ve güveni kolay kolay kaybetmeyeceğini de işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.