Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Acı Biber Görmek

248

Rüyada acı biber görmek, yaşanacak sıkıntı, sorun ve anlaşmazlara işarettir. Bu rüyayı gören kişi kötü haber alabilir veya kötü bir olayla karşılaşabilir. Bu durum kişinin sıkıntılı günler geçireceğini delalet eder. Ayrıca rüyada acı biber görmek, kişinin başına üzücü, can sıkıcı, fena bir olay geleceğini de işaret eder. Kimi yorumcuya göre rüyasında biber gören kişi, çevresindeki birinden kötülük görecektir. Evli kimsenin rüyasında acı biber görmesi, evlilikle ilgili sorunları simgeler. Evlenmek üzere olan birinin rüyasında acı biber görmesi ise, bu ilişkinin bozulacağını işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada acı biber görülmesi boşanma davası ve cenaze töreni olarak yorumlanır. Rüyasında acı biber yiyen kişi ise üzücü olaylarla karşılaşacaktır.

Rüyada yenilen acı biber kırmızı ve pul biberse, kişiyi bazı zorluklar ve kötü haberler bekliyor demektir. Ayrıca kişi iş hayatında sıkıntılar yaşayabilir, ailesi ile arasında sorunlar oluşabilir. Eğer rüyada yenilen acı biber yeşil ise, mutlu ve güzel haberi müjdeler. Rüyasında yeşil ve tatlı biber yiyen kişinin karşısına hayırlı kısmet çıkacak demektir. Ayrıca aile ve aşk hayatında mutlu, huzurlu günler yaşayacak anlamına da gelir.

Rüyada acı biber görmek ve toplamak, beklenilen işlerin karşılığının alınamayacağını gösterir. Ticaretle uğraşan kişinin bu rüyayı görmesi birtakım zararlara uğrayacağını işaret eder. Evli kimseler için ayrılık ve boşanma olarak da yorumlanır. Rüyada acı biber turşusu görmek, rüya sahibinin üzüleceği olaylarla karşı karşıya geleceğini simgeler.

Rüyada acı biber turşusu yemek ise, rüya sahibinin yakınıyla yaşayacağı tartışmayı işaret eder. Bazı yorumculara göre bu rüya kişinin huzurunun kaçması olarak da yorumlanır. Rüyada acı biber salçası görmek iş, aşk veya sağlık konusunda yaşanacak sıkıntılar demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.