Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Eczane Görmek

313

Rüyada eczane görmek ile ilgili yapılan yorumlarda rüyada eczaneye giren bir kişi eğer erkek ise iftiraya uğrayabileceği söylenmektedir. Rüyayı gören genç bir kadın ise yeni tanıdığı yabancılarla biraz daha mesafeli olması gerektiği söylenmektedir. Eğer bu rüyayı yaşlı bir kişi görür ise küçük bir hastalık geçirip daha sonra iyileşmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında eczaneye giren bir kişinin hayatında önemli gelişmeler olacak ve şimdiki hayatından bambaşka şeyler yaşayacak ve olumlu yönde bir değişikliğe gideceği tabir edilir.

Rüyada eczaneden ilaç almak, yeni bir maceraya atılıp yeni şeyler yaşamanıza delalet olabilir. Kişinin iş hayatında ilerleme kaydedeceği şeklinde yapılan yorumlar da vardır. Bir başka tabire göre ise rüyada eczane görmek sağlıkla ilgilidir. Ailede hasa bir kişi var ise iyileşeceği rivayet edilir. Bununla birlikte yaşlıların rüyasında eczane görmesi pek iyiye yorulmaz. Genellikle yaşlı bir insan rüyasında eczane gördü ise bu onun ufakta olsa bir hastalığa yakalanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada eczane görüp eczanenin içinde bir ilaç aramak ve aradığı ilacı bulamamak ya da eczane de o ilacın olmadığının kendisine söylenmesi de hasa ise biraz daha hastalığının süreceğine ya da kişinin ailesinde hasa bir yakını varsa o hasa kişi bir süre daha bu hastalığı çekecek anlamında yorumlanır. Rüyasında bir eczanede ilacını önce bulamayıp biraz arayıp sıkı çektikten sonra bulabiliyor ise hastaların en sonunda sağlıklarına kavuşacağı ve şifa bulacakları tabir edilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.