Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Zımba Görmek

358

Rüyada zımba görmek geçirdiğiniz son birkaç gün içinde yaşadığınız olaylardan dolayı kafanızın karışık olduğu tabir edilir. Rüyanızda zımba gördü iseniz uzun zamandır kurduğunuz hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çaba harcayıp daha sonra hayallerinize kavuşacağınız anlamına gelmektedir. Uzun bir süredir düşünüp kurguladığınız düşüncelerinizin üzerine gidip çok fazla çalışıp ısrarla isteğinizi sürdürdüğünüz için bu isteklerinize kavuşacağınıza delalettir.

Rüyada zımba görmek ile ilgili bir başka tabir ise eğer beyaz bir kâğıt zımbaladığınızı gördü iseniz ve zımbalanan kâğıt boş ise gereksiz şeyler yapıp boş işlerle uğraştığınız anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören bir kişi boş yere zamanını harcıyor demektir. Bundan dolayı da işlerinizin karışıp üzüleceğiniz de yapılan yorumlar arasındadır. Başka bir yorumcuya göre ise beyaz kâğıt zımbalamak birtakım işlerle karşılaşıp bu işleri halledebilmek için bir başka akınından yardım isteyeceği anlamına gelir.

Rüyasında zımba gören bir kişi eğer üzerinde yazı bulunan kâğıtlar zımbalıyor ise sıkıntıdan ve can sıkıntısından kurtulacağı delalettir. Rüya sahibinin bir yakını ona zımbalaması için bir kâğıt verir ise rüyayı gören bu kişinin eline büyük bir miktarda para geçeceğine işarettir. Rüyasında bazı değerli kâğıtları zımbalayıp katlayıp koyduğunu gören bir kişi için sorumluluk sahibi ve dürüst bir kişiliğe sahip anlamına gelmektedir. Rüyada kişinin elinde birden fazla kâğıtlar olması ve bunların zımbalanması ise aydınlığa ve huzura kavuşacağına delalettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.