Rüya Tabirleri

Rüyada Yemek Yapmak Görmek

91

Eğer rüyanızda yemek yaptığınızı veya kendinizi bir yemek yaparken gördüyseniz bunun hem şer hem de olumlu tarafı vardır. Rüyada kendini yemek yaparken gören kişinin hayatının mutlu geçeceğine helal kazanç ile geçindiğine ve çevresindekilerden hep iyilik göreceğine işarettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin geçmiş ve gelecek hayata helal kazanç sağladığına ve gelecekte de iş hayatını devam edeceğine ve helal kazancını devam edeceğine işarettir. Rüya sahibinin mutluluk sevgi ve şefkat kazanacağını ailesi ile hep mutlu olacağını gösterir.

Rüyada yemek hazırladığını görmek, en kısa zaman da bol kazanç elde edeceğini Allah’ın rızasını kazandığını ve hayatında hep ilgi ve şefkat görecektir.

Rüyada yemek verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin işlediği hayırlara devam edeceğine bu hayatı yaşadığı sürece helal rızk kazanacağını gösterir.

Rüyada yemek yediğini ve yediği yemeği dağıttığını görmek, eğer rüyanız da yemek yediğinizi görürseniz işlediğiniz hayırlara devam edeceğinizi çevrenizde hep rahmet ve şefkat göreceğimizin işaretidir. Rüyanız da bir insan topluluğuna yemek dağıttığınızı görürseniz bu siz ve çevrenizdekileri yani sizin bir toplulukla bir kara varacağımıza ve bu karar sonucun da hanenize mutluluk ve bereket geleceğine işarettir. Ayrıca iş hayatını da da makam ve mevki atacağınıza ve bu makam ve mevki sonucu elinizin bollaşacak ve çevrenizdekilerden de iyi övgüler alacağınıza işarettir. Yani kısacası hanımlar rüyasında yemek görmek hayırlara vesile ve mutluluk demektir. Ancak rüyanızı görüş şeklinize göre de bunlar değişebilir mesela rüyanız da yemek dağıttığınızı görmek çevrenizdekilerle bir karara varacağımıza ve bu karar sonucu da mutlu olacağınıza, rüya da yemek yerken kendinizi gördüyseniz de işlediğiniz sevapların artacağına Allah katında iyilik ve sevap kazanacağınıza işarettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.