Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Yangın Görmek

300

Rüyada yangın görmek yanan malın zenginliğe işareti olarak görülür. Evet, mal yanar zarara uğrarsınız ama gene o mal daha da fazla bir şekilde yerine geçeceği anlamına gelir. Kara duman çıkması yakınlarda büyük düşmanlarınızın olduğu, o düşmanlarınızın başınıza açacağı derler olacağı ama siz o açılan sorunlar sayesinde o düşmanları tanıyacağınızı ve onlardan ebediyen uzak kalacağınızı anlatır.

Rüyada evinin yandığı görmek ise yapılan bir işte zarar edeceğini fakat en kısa sürede bu zararı sana uzatılan bir dost eliyle başa çıkacağın anlamına gelir.

Rüyada değerli eşyalarının yandığı görmek ise rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük başarılar kazanacağı, ayrıca okul hayatında ise daha da başarılı olacağı anlamına gelir.

Rüyada bir konak ya da sarayın yandığı görmek ise düşmandan bir haber alacağınız anlamın tabir tutulur. Rüyada duman çıktığı görmek ve o dumanın her evin bacasını kapladığı görmek ise o yerde herkesi ilgilendiren bir şeyin olacağı anlamına gelir.

Rüyada yangın söndürmek, en kısa zamanda bir kısmetin kapıyı çalacağını ve o kısmetin hayatınız boyunca sizi çok mutlu edeceği anlamına gelir.

Rüyada yangın çıkarmak yada rüyada yangın çıkması görmek ise yakınlardan güzel bir haber alınacağı anlamına gelir.

Rüyada yangından yanmayarak kurtulduğunuzu görmek ise hayatınız boyunca zenginlik, mutluluk ve sağlığın sizlerle olacağı ailenizdeki bütün sorunların en kısa zamanda biteceği anlamına gelir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.