Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Uyumak Görmek

323

Rüyada uyuduğunu görmek, genellikle sakinlik ve huzur istediğinin göstergesidir. rüyasında başkasını uyurken görmek, yakın zamanda yaşanacak güzel gelişmelerin olacağını ve bu gelişmelerin sizi de etkileyeceğine delalet eder. Uyumak, sakinlik, dinginlik ve huzur isteğinin göstergesidir. Çok yorucu bir dönemden geçiyorsanız artık biraz da kendinize vakit ayırmanız gerektiğini gösterir. Bazı rivayetlere göre ise rüyada birini uyurken görmek, yakın zamanda çok ciddi olmayan bir hastalık haberi duyarak üzüleceğinizi gösterir.

Rüyada sevdiğiniz bir insanı uyurken gördüyseniz, aklında bir sürü soru işareti ve kararlaştırmayı beklediği planları var demektir. Hayatının zor bir döneminde olabilir ve bu dönemde sevdiğiniz kişinin size ihtiyacı olabilir. 

 Rüyadan kendisinin uyuduğunu gören bir kimse, karamsarlık yaşadığı bir dönemi ardında bırakarak umut dolu yarınlara yelken açacak demektir. Uyuduğunu gören kişi, umut dolu bir gelecek hayal ediyor fakat geleceğini şekillendirmek için ne yapacağını bilemiyor olabilir.

Uyuyan birini rüyada görmek, gerçeklerle yüzleşeceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda rüyada uyuyan bebek görmek, çocuk sahibi olmak isteyen bir yakınınızın hamile olduğu haberini duyacağınızı gösterir. Kavgalı olduğunuz ya da anlaşamadığınız birini rüyanızda uyurken görürseniz daha sonra bu kişi ile iyi anlaşacağınızı gösterir. Aynı zamanda korkularınızı yenerek adımlar atmaya başlayacağınız ve hayatınız boyunca yakalayacağınız önemli başarıların temellerini bu sayede atacağınızı gösterir. Rüyada uyuyan birini görmek, size en saf halini açacak ve kimseye anlatmadığı şeyleri size anlatacak kadar yakınlaşacak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.