Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tren Görmek

265

Rüyada tren görmek genel olarak iyidir ancak trenin nasıl göründüğüne bağlı olarak bazı durumlarda kötü de yorumlanabiliyor. Tren görmek yola çıkmak, bir yere seyahat etmek olarak yorumlanabilir aynı zamanda eski bir dosttan haber gelmesine, eski bir dostun gelip sizi ziyaret edeceğine yorumlanır. Komşularınızdan aranızın bozuk olduğu birisiyle arayı düzeltip, yeniden eskisi gibi olacağınızı gösterir.

Rüyanızda gördüğünüz tren raydan çıkmışsa bir günah işlemişsiniz ya da işleyeceksiniz. Doğru yoldan sapma, sapıtma anlamına gelmektedir trenin raydan çıkmış olarak görülmesi. Rüyayı gören kişi yakın çevresinden biri tarafından kötü yola sürüklenmek isteyecektir. Bu kişiyi arkadaş sandığı birisi sapkın, kötü işlere yönlendirmeye çalışacaktır. Bu kişinin başı büyük belaya girecektir. Bu beladan kurtulması uzun zaman alacaktır.

Rüyanızda seyir halindeki bir trene dışarıdan bakıyorsanız, sevdiğiniz birinden hiç istemediğiniz bir şekilde ayrılacağınızı gösterir. Sıkıntılı bir rüyadır. Giden kişi uzun süreliğine yahut hiç dönmemek üzere gidecektir. Etrafınızda uzun süredir hastalıklı, yatalak olan yaşlı birinin rahmete ereceğine işarettir. Rüyada seyir halindeki bir trenin içindeyseniz de eğer, yoluna koymak istediğiniz bir işte başarılı olacağınıza, o işin yolunda başarılı bir biçimde işleyeceğine yorumlanır. Rüyada seyir halindeki bir trenin içinde olmak çok hayırlı güzel bir rüyadır. Hem bu dünyadaki işlerin yolunda gideceğini, mutlu, huzur dolu bir hayat yaşayacağınızı, hem de öbür dünya için iyi işler yapacağınızı her iki dünyada da mutluluğu, rahatı bulacağınızı gösterir.

Rüyada bozulmuş bir tren görmüşseniz bu kısa sürecek ancak ağır geçirilecek bir hastalığa delalettir. Sonunda geçecektir bu hastalık, sağlığınıza tamamen kavuşacaksınız. Bir dostunuzla kısa süreli bir küslük yaşayabileceğiniz anlamına da gelir bozuk tren. Ancak bu da canınızı çok sıkmayacaktır. Çok kısa sürecektir çünkü ve eskisinden daha sıkı bağlanacağınızı gösterir bu rüya.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.