Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Traş Olduğunu Görmek

277

Rüyada traş olduğunu görmek uzun süredir kendine dert edindiği bir konudan sıyrılarak normal hayata geri dönmektir. Bu konu rüya sahibini çok derinden etkileyen bir kayıp veya iftira da olabilir. Fakat zamanla iyileşen yaralar ve devam eden dünya işleri sayesinde rüya sahibi bu psikolojiden kurtularak kendine gelecektir.

Rüyasında simsiyah sakalları olduğunu ve onları traş ettiğini gören kişi erkek ise bir kadın yüzünden, kadın ise bir erkek yüzünden dönülmez bir yola girecek demektir. Bazı seçimler yapmak zorunda kalacak olan rüya sahibi bu uğurda çok sevdiği insanları bile kırmak zorunda kalacak fakat hiçbir şekilde pişmanlık yaşamayacaktır. Yaşadığı aşkın güzelliğinde kaybolan rüya sahibini çok mutlu bir ömür beklemektedir.

Rüyada traş olmak ne anlama gelir sorusunun bir diğer cevabı ise dini bütün bir Müslüman ile evlenerek çok hayırlı bir ömrü yaşamak olarak yorumlanır. Bu evlilik ilk başlarda biraz imkansız gibi görünecek ve rüya sahibine gönül yorgunlukları verecek ama daha sonra her şeyde bir hayır olduğunu kabullenen rüya sahibi olayları akışına bırakarak yaşananların erdemini fark edecektir.

Rüyasında başka birisi tarafından traş edildiğini gören kişi, o kişi tarafından sevabı çok olan amellere doğru yönlendirilecek demektir. Bu sebeple maneviyatı da yükselecek ve gönlü huzurla dolacaktır. Fakat rüyasında bir başkasını traş ettiğini gören kişi, o kişiyi güzel düşüncelere ve Salih amellere yönlendirecek demektir. Yaptığı yardımlar ve yönlendirmeler bile rüya sahibinin içinin huzur ve mutlulukla dolmasına yetecektir. Traş olurken bir yerini kestiğini gören rüya sahibi yanlış düşüncelere kapılan bir yakını ile muhabbete geçerek onu düzeltecek demektir. Fakat kestiği yerden kan geliyorsa ve kanı durdurmak için uğraştığı halde başaramıyorsa, hiçbir şekilde o kişiyi kötü düşüncelerinden kurtaramayacak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.