Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Torba Görmek

387

Rüyada torba görmek, tasarruf yapmayı temsil eder. Rüyada torbasına bir şeyler dolduran kimse, bankaya para yatıracak demektir. Eğer rüyada torbadan bir şeyler boşaltılırsa bu da para kaybı anlamına gelir. Rüyada torbanın ağzını büzmek, cimriliği simgeler. Kimi yorumcuya göre rüyada torba görülmesi, hıyanet, yolculuk ve eş olarak tabir edilir.

Rüyada torba görmek, yarınını düşünerek bir köşeye para ayıran tutumlu kişiyi temsil eder. Bu rüyayı gören kimse için yapıcı, tasarruflu, kazancının kıymetini bilen ve varlıklı biri olduğu söylenir. Rüyasında torba gören kimse, iş ve ev hayatında kazançlar elde edecek demektir. Bu rüyayı gören kimse için hesabını iyi yapan, olur olmadık borca girmeyen, akıllı ve harcamalarında planlı olduğu söylenir. Rüyada naylon torba görmek, torba görmekle benzer anlamda olup, harcamalarında bilinçli olan kişiyi temsil eder. Rüyasında naylon torba gören kimse, kendisinin ve ailesinin geleceğini düşünerek harcamalarını bu doğrultuda yapacak demektir. Bu rüyayı gören kişiler hakkında elindeki malın ve paranın kıymetini bilen şeklinde yorum yapılır.

Rüyada torba taşımak, maneviyatı, hayalleri, düşünceleri, düşleri, planları ve projeleri temsil eder. Bu rüya, rüya sahibinin iç dünyası ile alakalıdır. Rüyada boş torba görmek ise, gören kişinin kendi gücünü fark edemediğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişi için farklı ilgi alanları olduğu ve çok yetenekli biri olduğu söylenilir. Ayrıca kişinin kendine güven sorunu olduğu şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada içi dolu torba görmek, her türlü soruna karşı çözümler bularak, sıkıntılardan kolayca kurtulmaya işarettir. Rüyada poşet torba görmek, gören kişiye ait sırları temsil eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişi için içine kapanık, kimseye derdini açmayan, çok konuşmayan, sessiz, sakin yapıda olduğu söylenir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.