Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Tavuk Görmek

299

Rüyada tavuk görmek kadını simgelemektedir. Rüyada ki tavuk sağlıklı ise bu yaşamınızda güzel ve çekici bir kadının varlığına yorumlanır. Tavuğun rengi siyah ise bekar bir kız demektir, siyah beyaz tavuk hayırlı ve namuslu bir kısmetin habercisidir. Rüyada tavuk eti yemek bir kimsenin kalbini kırdığınız anlamına gelir.

Rüyada görülen bol tüylü tavuk yüklü miktardaki malın simgesidir. Rahat günlerin habercisidir. Rüyada ki tavuk kuluçkaya yatmış ise huzurlu bir evliliği ifade eder. Evli olmayan bir kişi rüyasında kuluçkaya yatmış bir tavuk görürse hayırlı bir kısmet ve mutlu bir yuva kuracağı anlamına gelir. Rüyada tavuğun yumurtlaması bebek müjdesi alacağınıza yorumlanır.

Rüyada bir sürü tavuğun peşinde dolaştığını gören kimse hayatı boyunca şanslı olacak refah ve huzur içinde yaşayacak demektir. Evinin içerisini tavuk dolu gören kişi, ailesin ile iyi geçinecek ve anne babasına çok iyi bakacak, zengin bir hayat sürdürecek demektir.

Rüyada tavuğun uçtuğunu görmek kaçırılan fırsatlar anlamına gelir. Tavuk pişirmek kişinin söylediği yalan yüzünden pişmanlık duyuyor olması demektir rüyada tavuk pisliği yemek hastalığın habercisidir.

Rüyada tavuk kesmek, tavuk kanı akıtmak, bir günah işlenmiş olduğu anlamına gelir. Eğer rüyada tavuk kesen kişi kadın ise bu eve gelecek misafiri ifade eder. Eğer rüyasında tavuk gören kişi hasta yatağında yatıyor ise, tez vakitte iyileşecek şifa bulacak, ağrılarından kurtulacak demektir. Ancak sağlıklı bir kişi yatağında tavuk olduğunu görüyorsa, bu sağlıklı kişinin hasta olacağı anlamını taşımaktadır. İlerleyen zaman içerisinde bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz, fakat düşmanlarınızın size yaşatmış olduğu sıkıntılar er veya geç son bulacak ve rahata kavuşacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.