Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Süpürge Görmek

253

Rüyada süpürge görmek, işlerin hafifleyerek kolaylaşması anlamındadır. Rüyada evi veya bir yeri süpüren kişi bayansa, hayatının rahat ve güzel olacağına işaret eder. Rüyada süpürge gören kişinin zenginse fakirleşeceği düşünülür. Rüyada süpürge görmek çoğu yorumcu için üzüntü, keder ve sıkıntıların hafiflemesine, borçların azalmasına işarettir. Rüyada süpürge görmek, kişinin iş hayatında yükselebilmesi için etrafından yardım alacağına işaret eder. Bu sayede kısa sürede iş hayatında yükselip, feraha kavuşacağı düşünülür.

Rüyada süpürge görmek, iş veya aile hayatındaki sıkıntı ve sorunların hafifleyeceğine delalet eder. Kısa sürede bu sıkıntıların geçeceği düşünülür. Eğer rüyada görülen süpürge elektrikli ise maddi olarak sıkıntı ve zahmet çekmeden geçecek ömre yorulur. Zahmetli ve zorlu işlerde çalışan kişinin rüyasında bir yeri süpürmesi, helal kazanç elde ettiğini gösterir.

Rüyada bir yeri süpürmek, genel olarak iş veya aile hayatında yaşanan sorunlara işarettir. Rüyada süpürülen yer sokak ise, girişilen işlerden çok para kazanmaya, sıkıntıda olan kişilere yardım etmeye delalet eder. Ayrıca iş hayatında helal kazanç anlamındadır. Bazı yorumculara göre ise rüyada sokağı süpürmek seyahat anlamındadır. Rüyada evin süpürülmesi, bir sorun veya iş hayatındaki sıkıntıdan ötürü maddi kayıp olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiyi zorlu ve kötü günlerin beklediği düşünülür.

Rüyayı gören kişi kendi evini süpürüyorsa, ev değişikliği söz konusu da olabilir. Eğer rüyada süpürülen yer cami ise, rüya sahibinin ruhen ferahlamasına, Allah korkusu ve sevgisinin artmasına işaret eder.

Rüya sahibi rüyasında başkasının evini süpürüyorsa, bolluk içinde olan birinden yardım görecek anlamına gelir. Bazı yorumcular rüyada süpürge görmeyi; kişinin hayatında yaşayacağı değişiklikler olarak yorumlar. Rüyada görülen süpürgenin çalınması veya kırılması hastalık, yakılması ise ölüm anlamlarındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.