Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Sigara Görmek

271

Rüyada sigara görmek rüya sahibinin bazı ufak tefek sorunları kafasının içerisinde fazlaca büyüttüğünü ve bu sebepten de kendini hiç rahat bırakmadığını simgeler. Eğer böyle düşünmeye ve hayatı kendine zindan etmeye devam ederse sağlığı ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Biraz kendini rahat bırakmasında ve olayları sadece dışarıdan seyretmesinde fayda vardır çünkü kendini suçlayıp durmak bir çözüm yolu olmayacaktır. Bazen her şey yaşanması gerektiği için yaşanır ve insanların birçok şeyi anlaması için bu sıkıntılara da ihtiyacı vardır.

Rüyada sigara almak, bir başkasının elinde görülüyorsa daha farklı anlamlar içermektedir. Bu yorumlar elinde sigara görülen kişinin yakınlığına göre değişmektedir. Eğer elinde sigara olan kişi rüya sahibine çok yakın biri ise; rüya sahibi bu kişinin tüm dertlerine ortak olacak ve onu sıkıntılarından kurtarıp mutlu olmasına vesile olacak demektir. Fakat rüya sahibi kendini bu insana fazla kaptırmamalıdır çünkü insanlar çiğ süt emdikleri için biraz nankör olmaları doğaldır. Böyle bir durumda rüya sahibinin kalbi kırılabilir ve karşındakinden uzaklaşabilir. Ne yaparsa yapsın karşılık beklemekten yapmasında fayda vardır.

Rüyada sigara içmek, anlatılmak istenen fakat bir türlü bir yolunu bulup da anlatılamayan duyguları da işaret eder. Eğer sigara rüya sahibinin elinde değil de küllükte ise bu demektir ki rüya sahibi bir türlü konuyu açacak bir nokta bulamamaktadır. Fakat sigarayı içiyor ise çok yakın bir zamanda karşısındaki insana tüm derdini anlatabilecek ve nihayet rahatlayacak demektir. Ayrıca bu sayede ortadaki yanlış anlaşılmalar bile çözüm bulacak ve rüya sahibi kendini zor bir durumdan kurtaracak demektir. Eğer yaşananlardan bir ders çıkarır ve bunları bir daha tekrarlamaz ise insanlarla olan ilişkileri asla zarar görmez ve kime nasıl davranması gerektiğini hep iyi tayin eder. Fakat ders almaz ise sürekli böyle sıkıcı olaylar içerisinde kalması kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.