Rüya Tabirleri
crossorigin="anonymous">

Rüyada Saç Görmek

373

Rüyada saç görmek, uzun ömürlü olacağınızın bilgisini veren bir rüyadır. Gördüğünüz rüyadaki birtakım gelişmelere ve yapacağınız işlemlere göre farkı yorumlanabilecektir. Sizler için uzun saç görmek hayırlara, kısalmış saç görmek ise kedere işaret eder diyebiliriz. Büyük bir çıkmazla karşılaşacağınıza işaret olan dağınık ve karmaşık saçlar, örülmüş ise tam tersine umuda ve yeniliklere işaret edecektir. Kendinize bir çıkış yolunu bulacağınızın ve kötülükleri ise hızla yok edebileceğinizin müjdesini verir.

Rüyada beyaz saç görmek, Sağlık sorunlarınızın giderek artacak olmasına delalet eder. Dertleneceğinizin bilgisini verir ve endişe içerisinde kalacağınıza işaret etmektedir. Rüyada beyazlamış saç görmek, aşmakta problem yaşayacağınız durumlara işaret edecektir. Rahatsızlıklarınızın artacak olmasına yorumlanır ve yüzünüzün asla gülmeyecek olmasına delalet eder. Kalıcı hastalığının olacağını duyacağınız yakınlarınızın bu haberine çok üzüleceğinizin bilgisini aktarmaktadır.

Rüyada saç boyadığını görmek, Aksilikleri yok etmek üzere adım atacağınızın bilgisini vermektedir. Huzur bulacağınızın ve çözümleri elde edeceğinizin bilgisini verir. Büyük bir kısmetle karşılaşacağınızın ve hedeflerinizi gerçekleştirmek uğruna atacağınız adımların boşa gitmeyeceğinin haberini verir. Rüyada saç boyamak, olumlu ve güzel gelişmelerin içerisinde yer alacağınıza delalet etmektedir. Tüm stresin ortadan kaldırılacak olmasına işaret eder ve sağlığınıza kavuşacağınızın haberini vermektedir.

Rüyada saç taramak, Karmaşık işlerinizin hallolacağının bilgisini verir ve iyiliklerden asla uzaklaşmayacağınızın haberini vermektedir. Borçlarınızı ödeyerek düze çıkabileceğinizin haberini aktarmaktadır. Başarılarınızın artmasına işaret eder ve ağız tadınızın normale dönecek olmasına delalet eder. Rüyada saç taradığını görmek, en güzel ve hayırlı süreçlerin içerisinde olacağınızın bilgisini vermektedir. İçinizi rahatlatacak olan dönemlerle karşılaşacağınıza işaret olur. Şartlarınızın giderek iyileşecek olmasına tabir olur ve büyük bir kısmetin kapınızda olacağını göstermektedir.

Rüyada saç kestirmek, Çıkacağınız bir seyahatten kısa sürede geri dönmek zorunda kalacağınızın bilgisini verir. Planlarınızın boşa gideceğini simgeler ve olumsuz dönemlerin içerisinde olacağınızın haberini aktarmaktadır. Rüyada saç kestirdiğini görmek, iyiliklerin içerisinde olamayacağınızın bilgisini aktarır. Sizler için zorlu ve zahmetli işlerin içerisine gireceğinize işaret eder. Bu nedenle de rahat bir nefes alamayacağınızın bilgisini vermektedir. Muradınıza eremeyeceğinize ifade eder ve fakirlik içerisinde kalacağınıza yorumlanmaktadır.

Bir kişi rüyasında saçını ağarmış olarak görmüşse, şayet kişi gençse uzun ömre sahip olacağı, saç ve sakalının tamamen ağardığını görmek ise; kuvvete işarettir. Saç kesmek  yada kestirmek tehlikeli bir şeyin işareti olup ikaza işarettir. Ayrıca da bir kişinin rüyada saçını görmesi uzun olmasına veya servet sahibi olmasına delalet etmektedir.

Rüyada kişi saçının döküldüğünü görmüşse sevdiği  yada tanıdığı biri tarafından sırtından vurulacağı anlamına gelir. Rüyasında saçlarının taranmış ve temiz olduğunu gören kadın yada erkek bir şeye çok sevineceği ve neşeleneceğinin işaretidir. Özellikle saçlarını kestirdiğini gören kişi, özel hayatıyla ilgili bir takım değişiklikler yapacağı anlamına gelir.  

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.